Poranny Rock powraca?

Poranny Rock powraca?

W lutym tego roku, na kanale Remigiusza Maciaszka pojawił się ostatni film z serii „Poranny Rock". Przez osiem miesięcy, twórca nie kontynuował tego dzieła, jednak możliwe, że doczekaliśmy się jego powrotu.


Ostatnio na kanale Rocka pojawił się nowy odcinek. Twórca mówi w nim, że zastanawia się nad powrotem do tej serii, ale na razie nie należy liczyć, że będzie ona pojawiała się regularnie. Tymczasem nie trzeba było długo czekać. Kilka dni temu, YouTuber wrzucił kolejnego „Porannego Rocka".  Filmy te, jak mówi, nie mają być czymś w rodzaju Q&A, ma to być coś, co widz obejrzy rano z przyjemnością i uśmiechem na twarzy.

Pierwszy film po powrocie serii na YouTube obejrzycie poniżej:Poranne przemyślenia Rocka

W najnowszym filmie, twórca skrótowo porusza tematy konfliktów na świecie, prób ich załagodzenia oraz pokazuje nam małe zmiany w swoim domu. Mówi również o nowym miejscu, w którym być może będzie nagrywał serię. Na koniec YouTuber wspomina o spotkaniu w związku z wydaną przez niego książką, które odbyło się już w Warszawie, a przed nim jeszcze kolejne miasta. Rozpiska spotkań dostępna jest tutaj.Wczoraj odcinka również nie zabrakło! Jeśli jesteście ciekawi czego dotyczył on tym razem, obejrzycie go poniżej:Co dalej z serią?

Niestety nie wiadomo, co będzie dalej z „Porannym Rockiem". Mamy nadzieję, że twórca postanowi kontynuować tę serię. Według tradycji filmy pojawiają się o 5:30, jednak nie ma ustalonych dni, w które możemy spodziewać się nowego odcinka z tej serii. Nie pozostało nam zatem nic więcej jak tylko czekać i oglądać najnowsze materiały Rocka.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.