Popularny YouTuber z permanentnym banem w Fortnite!

Popularny YouTuber z permanentnym banem w Fortnite!

Jarvis to popularny twórca YouTube z ponad 2 milionami subskrypcji na koncie. Znany jest przede wszystkim za sprawą Fortnite i nadawanych transmisji na żywo z gry. Po permanentnym banie za aimbota, jego kariera znacznie się skomplikowała. Jak do tego doszło?


FaZe Jarvis wpadł na niezwykle ambitny pomysł nagrania odcinka, w którym używa aimbota w Fortnite. YouTuber postanowił się zabezpieczyć, grając na zupełnie osobnym koncie oraz innym komputerze. Film po publikacji musiał trafić jednak do Epic Games, gdyż w przeciągu kilku chwil, Jarvis został zbanowany na wszystkich kontach Fortnite do niego należących.

Poniżej możecie obejrzeć reupload odcinka, w którym YouTuber używa aimbota:Po permanentnym banie, kariera twórcy stanęła pod znakiem zapytania. YouTuber postanowił nagrać na swój kanał wyjaśnienia, w których prosi Epic Games o jeszcze jedną szansę, tłumacząc przy tym, że aimbot służył jedynie do nagrania ciekawego wideo na kanał.Na ten moment nie jest jasne to, jak potoczą się dalsze losy tej sprawy. Czy twórcy gry ugną się pod naciskiem fanów YouTubera? Czy może będą konsekwentni wobec wszystkich swoich graczy, niezależnie od tego czy są popularni? Tego dowiemy się najprawdopodobniej w nadchodzących dniach.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.