Pompa Team zamyka sekcję CS:GO

Pompa Team zamyka sekcję CS:GO

Skład Pompa Teamu w CS:GO już jakiś czas temu stał się obiektem wielu żartów wśród esportowej społeczności. Wszystko przez fakt, że potrafił się zmieniać co kilka tygodni. Teraz już to nie nastąpi, gdyż organizacja postanowiła zamknąć całą sekcję.


Pod koniec września bieżącego roku, czyli mniej niż dwa tygodnie temu, na naszej stronie mogliście przeczytać wpis, w którym informowaliśmy was o nowym składzie Pompa Teamu w CS:GO. Organizacja napisała wtedy, że po wielu dniach namysłu i niezliczonej liczbie rotacji w drużynie, w końcu udało im się dojść do porozumienia i ustalić nowy skład, który z organizacją związany był już podpisem. Znaleźli się w nim tacy gracze jak: TUDSON, discostar, Enzo, frox, dsay oraz LTN w roli stand'ina. Organizacja na swoim oficjalnym profilu napisała wtedy - "Każdy z tych zawodników wyraził chęć dłuższej gry w organizacji oraz zadowolenie z przedstawionych im warunków współpracy, stąd mamy ogromną nadzieję na to, że Pompa ponownie wróci do walki o największe turnieje zarówno polskie, jak i zagraniczne!".

Niestety nic z tych rzeczy. Dziś Pompa Team opublikował post, w którym mowa jest o złych losach obecnej drużyny. W emocjonalny sposób organizacja wyraziła ubolewanie nad zachowaniem ich niektórych zawodników, które ostatecznie doprowadziło do rozpadu drużyny. Tym sposobem sekcja CS:GO została oficjalnie zamknięta, a Pompa Team poinformował wszystkich fanów, że pozostanie przy tym co ma najlepsze, czyli sekcjach w League of Legends, PUBG, Quake, HS oraz Zula.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.