Pompa Team z drugim składem w CS:GO!

Pompa Team z drugim składem w CS:GO!

Polacy coraz bardziej stają się przychylni na rozwój technologii, a co za tym idzie - e-sport w naszym kraju zaczyna być naprawdę szanowany i uważany nie tylko za marnowanie czasu przy komputerze. Dowodem na taki stan rzeczy mogą być prężnie rozwijające się profesjonalne drużyny, których ambicją jest zdobywanie pierwszych miejsc na prestiżowych turniejach. Przykładem jest Pompa Team - zespół, który zaprezentował właśnie swój drugi skład Counter-Strike: Global Offensive.


Ostatni raz o osiągnięciach teamu Isamu pisaliśmy na naszym portalu ponad dwa tygodnie temu, kiedy internet obiegła informacja, że jego drużyna w League of Legends, powalczy o grę na IEM Katowice 2017 w Pucharze Polski. Artykuł na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

pompateam

Wczoraj natomiast organizacja postanowiła "rzucić się na głęboką wodę" i przedstawić drugi męski skład Pompa Team Counter-Strike: Global Offensive. Zawodnicy grali przedtem dla ALSEN-Team, lecz po naprawdę znakomitych rozgrywkach w Pucharze Polski zmienili organizację i od teraz będą oficjalnie zdobywali fragi w barwach Pompa Team'u. Drugi skład drużyny popularnego YouTubera prezentuje się zatem następująco:

  • Dawid „lunatic” Cieślak

  • Marcin „LTN” Krzemiński

  • Temmy „soren” Tudev

  • Patryk „Sidney” Korab

  • Konrad „koyot” Hadała


Nie oznacza to oczywiście, że gracze, którzy walczyli m.in na Ecenter Copernicup 2017 (artykuł o ich pojedynkach w Toruniu znajdziecie tutaj) zakończyli swoją karierę w Pompa Team. Nic z tych rzeczy - istnieć będą po prostu dwa równolegle pracujące zespoły.

1

Swój odważny krok przedstawiciele organizacji Pompa Team opisują następująco:
Dużym krokiem jest dołączenie drugiej ekipy Counter-Strike: Global Offensive. W Pompa Team zostają obie drużyny, które będą ze sobą równe wedle zasad, a przy czym ujrzycie jeszcze więcej Pompy wpolskim e-sporcie! Zespół, który od dnia dzisiejszego zostaje naszym reprezentantem przynosi ze sobą zawodników kojarzonych już na polskim podwórku. Poprzednio reprezentowali barwy Alsen Team, a teraz odnaleźli swój "nowy dom" u nas.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.