Pompa Team wygrywa z Izako Boars w finale Let's Play Częstochowa!

Pompa Team wygrywa z Izako Boars w finale Let's Play Częstochowa!

Przed chwilą zakończył się długo wyczekiwany finał turnieju Let's Play Częstochowa, w którym mogliśmy oglądać Pompa Team Yellow oraz Izako Boars. Obie drużyny pokazały, na co je stać, lecz zwycięzca mógł być tylko jeden. Tym razem lepiej poradzili sobie zawodnicy Pompa Team i to właśnie oni wygrali. 


W trakcie finałowego spotkania mogliśmy zobaczyć mapy Mirage oraz Cobblestone. Początek pierwszej mapy w całości należał do Pompa Teamu, ale po zmianie stron Dziki zaczęły odrabiać straty i ostatecznie po stronie terrorystów udało im się ugrać 7 rund. Było to jednak za mało, aby pokonać przeciwników. Mapa zakończyła się wynikiem 16-11 dla drużyny Pompa Team Yellow.Później rozgrywka przeniosła się na Cobblestone'a, czyli mapę wybraną przez Izako Boars. Pistoletówka oraz dwie kolejne rundy ułożyły się po myśli Pompa Teamu. Następnie drużyna Izaka zdobyła kilka punktów, lecz w dalszym ciągu ciężko było im cokolwiek zrobić. Każda kolejna runda oddalała Dziki od wygranej, a chwilę potem pierwsza połowa trafiła na konto PT. W drugiej części Izako Boars dzielnie walczyło i starało się pokonać rywali. Ostatecznie niestety nie udało im się nic zrobić. Spotkanie skończyło się szczęśliwie dla ekipy Pompa Team Yellow wynikiem 16-10.

Gratulacje dla obydwu drużyn!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.