Pompa Team podejmuje współpracę z klubem sportowym

Pompa Team podejmuje współpracę z klubem sportowym

Jeszcze do niedawna Pompa Team zajmowała się jedynie grami CS:GO oraz LoL. Po pierwszych urodzinach organizacji czeka na nas jednak zupełnie coś nowego, a wszystko za sprawą współpracy z klubem sportowym oraz nowym zawodnikiem w szeregach drużyny. 
W tym miesiącu organizacja Pompa Team obchodziła rocznicę powstania. W ciągu roku udało im się stać się jedną z najpopularniejszych drużyn e-sportowych w Polsce oraz odnieść kilkanaście znaczących sukcesów na najważniejszych turniejach. Więcej na temat roku istnienia PT przeczytacie tutaj.

Przyszedł czas na kolejne kroki, które mogą poprowadzić drużynę do jeszcze większego sukcesu. Organizacja właśnie podjęła współpracę z klubem sportowym Polonia Środa Wielkopolska, a w szeregach czarno-żółtego zespołu pojawił się nowy gracz. Michał "Owca" Owczarzak stał się nowym zawodnikiem, który już za chwilę pierwszy raz zagra w barwach teamu. Oznacza to także, że Pompa Team od teraz skupi się na kolejnej grze - Fifie.Michał już od kilku lat profesjonalnie zajmuje się graniem w Fifę i może pochwalić się dużą ilością sukcesów. Pierwszy mecz jako zawodnik Pompa Teamu Owca zagra już 12 sierpnia podczas grupowych zmagań w PlayStation League. Trzymamy kciuki za przyszłe osiągnięcia!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.