Pompa Team vs Izako Boars w finale turnieju Let's Play Częstochowa!

Pompa Team vs Izako Boars w finale turnieju Let's Play Częstochowa!

Już za chwilę rozpocznie się ostatnie spotkanie turnieju Let's Play Częstochowa, w którym zobaczymy drużynę Pompa Team Yellow oraz Izako Boars. Na taką okazję czekaliśmy od dawna! Jesteście gotowi na pojedynek jednych z najlepszych zespołów w Polsce? 


Pierwszy mecz fazy grupowej turnieju odbył się wczoraj, a w tym roku w Częstochowie mogliśmy zobaczyć aż 64 ekipy. Dziki Izaka nie przegrały żadnego spotkania wczoraj, co zapewniło im wyjście z grupy na pierwszej pozycji. Zawodnicy drugiej drużyny Pompa Teamu poradzili sobie nieco gorzej, ponieważ nie udało im się pokonać drużyny Samsung4Gamers by InetKox.

Zarówno Izako Boars, jak i Pompa Team od początku byli faworytami turnieju, a ich dzisiejsze występy tylko potwierdziły, że rzeczywiście nie można ich lekceważyć. Dziki pokonały podczas kolejnego dnia rywalizacji formacje rePLAY, Solaris i Samsung4Gamers by InetKox, natomiast drudzy finaliści wygrali z 1stCav.J3, Venatores i PACT Black.

Za obydwie ekipy trzymamy mocno kciuki i życzymy im powodzenia podczas finałów! Mecz możecie zobaczyć tutaj:


 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?