Pompa Team rozwiązuje kolejny skład!

Pompa Team rozwiązuje kolejny skład!

Po wczorajszej niespodziewanej informacji, która wstrząsnęła wszystkimi fanami Pompa Teamu, pożegnaliśmy 3 zawodników i tym samym dowiedzieliśmy się, że drużyna Black zostaje rozwiązana. Jak się jednak okazało nie jest to koniec zmian w organizacji. Dzisiaj kolejny raz zostaliśmy zaszokowani decyzją o zakończeniu działalności zespołu Yellow. 
Wczoraj wieczorem organizacja Pompa Team ogłosiła zakończenie współpracy z 3 zawodnikami drużyny Black. Markoś, mynio i mono nie zagrają już w czarno-żółtych barwach. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Informacja chwilę po 21 pojawiła się na stronie na Facebooku. Podobnie do wczorajszego dnia, dzisiaj także dowiedzieliśmy się o kolejnej zmianie w organizacji. Formacja Yellow, tak samo jak Black, zostaje rozwiązana, a zawodnicy nie będą grać już w takim samym składzie.


LTN, soren, Sidney, lunAtic oraz koyot w barwach Pompa Teamu grali od lutego, jednak przed dołączeniem do organizacji zawodnicy reprezentowali drużynę ALSEN-team. W ciągu 5 ostatnich miesięcy udało im się między innymi zdobyć 1 miejsce w turniejach GG League Poznań oraz Let's Play Częstochowa. Zajęli oni również 2 miejsce w Pucharze Polski Cybersport.

Po dzisiejszym ogłoszeniu coraz więcej osób sugeruje, że zmiany w organizacji prowadzą do połączenia dwóch drużyn i stworzenia jednej. Na ten moment nie wiemy, czy ktokolwiek z zespołu pozostanie w organizacji podobnie do darka oraz ponczka, ale fani teamu bardzo na to liczą. Pozostaje nam teraz jedynie czekać na więcej szczegółów dotyczących przyszłości Pompa Teamu.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?