Pompa Team oficjalnie kończy z esportem

Pompa Team oficjalnie kończy z esportem

Isamu poinformował o końcu organizacji esportowej Pompa Team. Jako powód podał m.in. brak motywacji oraz za duże koszty organizacji całego projektu.


Osoby interesujące się polskim esportem zapewne kojarzą organizację Pompa Team. Zainicjowany przez Isamu projekt odniósł spore sukcesy - zarówno jeśli chodzi o CS:GO, jak i League of Legends. Jak się jednak okazuje, to już koniec przedsięwzięcia.

Szymon Kasprzyk poinformował o rezygnacji z drużyny CS:GO. Stało się to niedługo po tym, jak Nitro otrzymał dożywotnią blokadę konta League of Legends. Motywacja do rozwoju esportowej organizacji nieco po tym wszystkim zmalała.Dodatkowo Isamu przyznał, iż esport nie okazał się tak opłacalną inwestycją, jak początkowo myślał. Jak sam stwierdził - "esport to za drogie hobby". Mimo wszystko twórca nie żałuje i jest zadowolony, że z Pompa Team wyszło mnóstwo świetnych zawodników, którzy obecnie grają w topowych drużynach.

Jeśli jednak chcielibyście zachować sobie jakąś pamiątkę po Pompa Team, to w sklepie internetowym organizowana jest ogromna wyprzedaż. Niedługo Isamu zaprezentuje z kolei swoją nową markę odzieżową - Thenowear. Start we wrześniu lub październiku.

 

Co sądzicie o decyzji Isamu? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.