Pompa Team ogłasza nowy skład w CS:GO!

Pompa Team ogłasza nowy skład w CS:GO!

Do Pompa Teamu dołączył właśnie nowy zespół, który będzie reprezentował organizacje podczas rywalizacji w grze CS:GO. Czy świeża ekipa ma szansę zmierzyć się z najlepszymi drużynami oraz na dłużej zagościć na polskiej scenie esportowej?  


W ciągu ostatnich kilku miesięcy w organizacji niejednokrotnie zmieniali się gracze. Kilkunastu zawodników reprezentowało w tym czasie żółto - czarne barwy, jednak teraz przyszedł czas na kolejną zmianę.

Od teraz Pompa Team reprezentować będą LTN, PeTer, Enzo, avis oraz discoSTAR. Z dniem dzisiejszym organizacja zakończyła także współpracę z poprzednią drużyną, którą miesiąc temu przyjęła do siebie. Organizacja postanowiła dać szansę nowym zawodnikom, którzy mają szansę osiągnąć coś nie tylko na polskiej scenie, ale także i na zagranicznej. Czy odmieniony skład będzie miał okazję zaistnieć wśród innych zespołów? Miejmy nadzieję, że uda im się zmierzyć z najlepszymi. Trzymamy kciuki za przyszłe sukcesy zawodników!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.