Pompa Team z nowym składem CS:GO

Pompa Team z nowym składem CS:GO

Fani polskiego esportu mogą wreszcie podziwiać nowy skład drużyny Pompa Team w grze Counter Strike: Global Offensive. Przedstawiciele drużyny postanowili bowiem wreszcie podzielić się skompletowaną ekipą. 


Na to ogłoszenie czekaliśmy naprawdę sporo czasu. Organizacja potrzebowała wielu dni na przemyślenie tego, jak ostatecznie ma wyglądać skład drużyny, ale po kilku rotacjach i ustaleniach wreszcie się udało.

Wszystko wskazuje więc na to, że w walce o nagrody i czołowe pozycje na turniejach staną tacy zawodnicy jak Filip "TUDSON" Tudev, Adam "discostar" Zyśk, Karol "Enzo" Lasota, Adrian "frox" Drozd, Damian "dsay" Juszczynka oraz w roli zastępcy - Marcin "LTN" Krzemiński. Opiekę nad drużyną będzie sprawował natomiast Jakub "pynio" Pyszczek.Organizacja celowo nie informowała nikogo o zmianach, gdyż ciągłe ogłaszanie rotacji mogłoby wprowadzić pewne zamieszanie. Powyższy skład jest stały i w najbliższym czasie nie powinien się w żaden sposób zmienić. Trzymamy kciuki za pierwsze sukcesy!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.