Pompa Team i Izako Boars zagrają w II sezonie Polskiej Ligi Esportowej!

Pompa Team i Izako Boars zagrają w II sezonie Polskiej Ligi Esportowej!

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon Polskiej Ligi Esportowej. Cały czas poznajemy nowe drużyny, które pojawią się w drugiej odsłonie wydarzenia. Wiemy już, że wśród 10 ekip walczących o tytuł najlepszego zespołu pojawią się Pompa Team oraz Izako Boars!
Wszystko zaczęło się od informacji szczególnie radosnej dla fanów Izaka i starej ekipy Inetkox! Drużyna postanowiła powrócić do gry i potwierdziła swój udział w kolejnym sezonie PLE. Nie znamy niestety szczegółów dotyczących składu teamu. Na ten moment potwierdzono grę Izaka, Easy'ego oraz Saja. Koxy chciałyby dojść do fazy play-off turnieju, jednak czekają na nich godni przeciwnicy, których ciężko będzie pokonać.


Poznaliśmy właśnie kolejnych uczestników ligi, którzy mogą stanąć na drodze Izakowi i jego zespołowi. Piotrek może jednak mieć problem, ponieważ jego przeciwnikiem stała się jego własna ekipa, czyli Izako Boars! Wszystko za sprawą wykupienia slotu od organizacji Pompa Team, która posiadała 2 wcześniej uzyskane miejsca dla drużyn. Od kiedy jednak formacje Black i Yellow zostały połączone, automatycznie zwolnił się 1 slot, który teraz zajęły Dziki.Pompa Team również zagra w Polskiej Lidze Esportowej. Utworzony z połączenia dwóch drużyn zespół będzie starał się wywalczyć zwycięstwo, które w poprzednim sezonie należało do PRIDE. Pierwszy sezon formacja Yellow zakończyła na 5 miejscu, a Black na 6, co w obydwu przypadkach zapewniło zespołom slot w kolejnym sezonie.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.