Pompa Team i Izako Boars zagrają w II sezonie Polskiej Ligi Esportowej!

Pompa Team i Izako Boars zagrają w II sezonie Polskiej Ligi Esportowej!

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon Polskiej Ligi Esportowej. Cały czas poznajemy nowe drużyny, które pojawią się w drugiej odsłonie wydarzenia. Wiemy już, że wśród 10 ekip walczących o tytuł najlepszego zespołu pojawią się Pompa Team oraz Izako Boars!
Wszystko zaczęło się od informacji szczególnie radosnej dla fanów Izaka i starej ekipy Inetkox! Drużyna postanowiła powrócić do gry i potwierdziła swój udział w kolejnym sezonie PLE. Nie znamy niestety szczegółów dotyczących składu teamu. Na ten moment potwierdzono grę Izaka, Easy'ego oraz Saja. Koxy chciałyby dojść do fazy play-off turnieju, jednak czekają na nich godni przeciwnicy, których ciężko będzie pokonać.


Poznaliśmy właśnie kolejnych uczestników ligi, którzy mogą stanąć na drodze Izakowi i jego zespołowi. Piotrek może jednak mieć problem, ponieważ jego przeciwnikiem stała się jego własna ekipa, czyli Izako Boars! Wszystko za sprawą wykupienia slotu od organizacji Pompa Team, która posiadała 2 wcześniej uzyskane miejsca dla drużyn. Od kiedy jednak formacje Black i Yellow zostały połączone, automatycznie zwolnił się 1 slot, który teraz zajęły Dziki.Pompa Team również zagra w Polskiej Lidze Esportowej. Utworzony z połączenia dwóch drużyn zespół będzie starał się wywalczyć zwycięstwo, które w poprzednim sezonie należało do PRIDE. Pierwszy sezon formacja Yellow zakończyła na 5 miejscu, a Black na 6, co w obydwu przypadkach zapewniło zespołom slot w kolejnym sezonie.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Kim jest najbogatszy YouTuber według magazynu Forbes?

Mandzio wyjaśnia przyczynę swojej nieobecności

Forbes przedstawia TOP 10 najbogatszych YouTuberów!

Steam przestaje honorować płatności BitCoinem

Sprawdź swoje statystyki Spotify z 2017 roku!

Pomysły na świąteczne prezenty ze sklepów YouTuberów!