Pompa Team w finale Pucharu Polski Cybersport!

Pompa Team w finale Pucharu Polski Cybersport!

Polskie, a nawet europejskie drużyny według wielu nigdy nie dadzą rady osiągnąć takiego poziomu gry jaki prezentują zespoły azjatyckie League of Legends. Nie zmienia to jednak faktu, że z roku na rok możemy śledzić postępy rodzimych zawodników, którzy zdobywają coraz to bardziej prestiżowe nagrody na turniejach. Przykładem jest chociażby Pompa Team - finalista Pucharu Polski Cybersport. Już piątego marca w katowickim Spodku będziemy mogli oglądać ich walkę o miano zwycięzcy.


Drużynie Pompa Team nie dawano początkowo zbyt dużych szans, lecz jej aktualne zwycięstwa mówią same za siebie - polska drużyna powoli zaczyna zdobywać miano mocnego gracza na rodzimej scenie Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Założony w ostatnich miesiącach minionego roku team powalczy o Puchar Polski Cybersport na IEM Katowice 2017 w dwóch wyżej wymienionych produkcjach.

pompateam

Wczorajszy mecz półfinałowy przeciwko Drzewo Holmarkowe już od pierwszych minut należał do PT. Byli widocznie lepiej przygotowani od swego rywala i to zapewniło im znaczącą przewagę w dalszych fazach rozgrywki. Trudno było także doszukiwać się po stronie DH ciekawych akcji, gdyż każda podejmowana próba kończyła się fiaskiem, a czasami tylko pojedynczym zabójstwem. Koniec końców przeciwnik Pompa Team poddał rozgrywkę serwując im tym samym udział w wielkim finale Pucharu Polski Cybersport. Ten z kolei zawodnicy rozegrają piątego marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas IEM Katowice 2017. W szranki staną z AGO Gaming i walczyć będą o 12 tys. zł.

Wynik meczu skomentował na swoim profilu Nitrozyniak:


Oprócz drużyny LoL'a w wielkim finale zobaczymy także oddział CS:GO Pompa Teamu, który także rozgromił swoich rywali i tym samym znalazł się w końcowej fazie turnieju - ich przeciwnikiem będzie PRIDE.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!