Pompa Team powołuje dywizję PUBG!

Pompa Team powołuje dywizję PUBG!

Organizacja Pompa Team nie zwalnia tempa i postanawia powołać do życia zupełnie nową dywizję w grze PlayerUnknown's Battlegrounds złożoną z bardzo doświadczonych graczy. 


Zarząd jakiś czas temu podjął decyzję o rozwiązaniu zespołu CS:GO i do tej pory jeszcze nie podał do informacji listy osób, które będą budować nowy skład. Pojawiło się jednak inne ciekawe ogłoszenie, które dotyczy gry PlayerUnknown's Battlegrounds. Pompa Team zainwestowała bowiem w stworzenie dywizji w tej popularnej produkcji. Gracze walczący teraz w czarno-żółtych barwach to byli zawodnicy Unity, którzy mają na koncie już kilka sukcesów.

Pompa Team powołała do życia nową dywizję w PlayerUnknown's Battlegrounds


Osoby te są zwycięzcami PUBG Polska Liga oraz brały udział w kwalifikacjach do takich turniejów jak IEM Oakland czy DreamHack Austin. Do tego wszystkiego trzeba także doliczyć reprezentowanie polski na Auzom Nations Cup przez Hitman3003 oraz eXvolution. Życzymy Powodzenia!

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.