Pompa Team i AGO Esports triumfują w PLE

Pompa Team i AGO Esports triumfują w PLE

Wczoraj poznaliśmy zwycięzców czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej! Tym razem najwyższe miejsca należały do drużyn Pompa Team oraz AGO Esports, które nie miały sobie równych. 


Po kilku miesiącach rozgrywek poznaliśmy kolejnych zwycięzców Polskiej Ligi Esportowej. W tym sezonie czekało na nas wiele niespodzianek, jednak według niektórych fanów polskiej sceny, triumfatorzy znani byli już od samego początku. Turniej finałowy w tym sezonie odbył się w Gliwicach.


W CS:GO sukces odniosło AGO Esports, które pokonało mix stworzony przez byali'ego. Tym razem lepszy efekt przyniosły gra drużynowa, dopracowane taktyki oraz wspólne treningi składu, odbywające się już od kilku miesięcy. Zawodnicy drużyny Mikstura starali się z całych sił, jednak przegrali trzy mapy, co zadecydowało o wygranej przeciwników. AGO dominowało we wczorajszych spotkaniach i tym samym zapewniło sobie pierwsze miejsce. Warto dodać, że jest to trzecie zwycięstwo SZPERA oraz Kap3ra w ciągu wszystkich czterech sezonów PLE.Najlepszą zespołem polskiej sceny LoL zostali gracze Pompa Team'u, którzy pokonali Illuminar Gaming. Ich droga do wygranej nie była jedna łatwa. W finale zobaczyliśmy aż 5 map, a gra obydwu drużyn była bardzo wyrównana. Ostatecznie pierwsze miejsce trafiło jednak do drużyny Mystiquesa, która w tym sezonie pokazała się z naprawdę imponującej strony.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.