Pomadkowe szaleństwo z Viva-a-vivą!

Pomadkowe szaleństwo z Viva-a-vivą!

Viva-a-viva to prawdziwa królowa makijażu, która nader wszystko ceni sobie estetykę. W jej starannie wykonanych makijażach standardowo nie może zabraknąć tak ważnego, charakterystycznego elementu jakim są pomalowane usta. Sami zobaczcie jakich pomadek najczęściej używa Karolina i które z nich naprawdę poleca!
Nie od dziś wiadomo, że do zrobienia porządnego makijażu potrzeba nie tylko zdolności, ale też solidnych kosmetyków. Często wydaje nam się, że to co droższe jest lepsze, ale w praktyce jednak nie zawsze się ten stereotyp sprawdza i faktem jest, że wiele świetnych produktów do ust nie musi być zdjętych z najwyższej półki. Na dowód tego Viva-a-viva przygotowała szczegółowy test i porównanie jej zdaniem najlepszych matowych pomadek w odcieniach nude, które to kolory aktualnie są bardzo na topie i współgrają właśnie z tą harmonią i stonowaniem makijażu o jakie dba Karolina.

 
W piątek na kanał Viva-a-viva wpadł właśnie pomadkowy film o którym tak długo YouTuberka mówiła i który tak chętnie zapowiadała, gdyż wielu dziewczynom ciężko jest znaleźć porządne produkty do ust, szczególnie wśród tych tańszych. Karolina wybrała osiem jej ulubionych produktów do ust - w tym pomadek i konturówek - i rzetelnie zestawiła je ze sobą na bazie zalet i wad. Porównanie ze sobą dość taniej konturówki marki Miss Sporty, również niezbyt drogiej pomadki Bell i niesamowicie drogiej (jak na pomadkę oczywiście) pomadki Kylie Cosmetics i postawienie ich na podobnym poziomie robi wrażenie. Oczywiście ciężko jest pobić produkty do ust Kylie jeśli chodzi o trwałość, lekkość i szybkość zasychania, ale dla osób niezbyt wymagających Viva-a-viva przedstawia masę świetnych alternatyw. Ceny tych ośmiu kosmetyków zaczynają się już od 9 złotych, więc warto zapoznać się z filmem Karoliny i spróbować czegoś nowego. YouTuberka udowodniła, że nawet zwykłą, tanią konturówką, można wykonać pełen makijaż ust.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.