Pierwsze polskie YouTuberki ze złotymi przyciskami!

Pierwsze polskie YouTuberki ze złotymi przyciskami!

W czerwcu tego roku pierwszy w Polsce kanał prowadzony przez kobietę, a konkretniej RedLipstickMonster, przekroczył próg miliona subskrypcji. Niedługo później do elity kobiecych kanałów, które zdobyły tak wielką liczbę widzów, dołączyła Zuzanna Borucka. W ostatnich dniach obie panie dostały prezent, który śni się większości twórców w tym serwisie. Zobaczcie, jak YouTuberki przeżywają tę chwilę!


Przycisk za milion subskrypcji to marzenie większości twórców. Wielu z nich oddałoby bardzo wiele, aby go dostać. Takiego zaszczytu dostąpiło w Polsce na chwilę obecną około 40 osób, w tym tylko cztery kobiety (oprócz wcześniej wymienionych pań - duet prowadzący kanał Beksy). Zwykły złoty przycisk potrafi wywołać wiele emocji, o czym ostatnio przekonali się widzowie polskiego YouTube'a za sprawą DeeJayPallasie'a, który dostał dwa takie przyciski - więcej o tym dowiecie się tutaj.

 
Kochani, mam Wasz milion! ??? Złoty przycisk #YouTube w końcu w moich rękach ✨✨✨ #youtuber #redlipstickmonster


Post udostępniony przez Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster)

Red Lipstick Monster prowadzi kanał kosmetyczny. Jak sama pisze o swoich filmach "Inaczej. Ciekawiej. Bez kitu, rzeczowo i z uśmiechem.". Ewa w ostatnim czasie wydała już swoją trzecią książkę "Tajniki paznokci", która stała się bardzo popularną pozycją wśród osób szukających porad i inspiracji w tej dziedzinie.

Na co dzień YouTuberka pokazuje tutoriale make-upów, testy kosmetyków i poradniki o paznokciach. Zna się na tym, jak mało kto, ponieważ z wykształcenia jest kosmetologiem. Jej porady z pewnością przydadzą się większości kobiecej widowni, ale mogą okazać się użyteczne również dla mężczyzn. Tutaj możecie przeczytać nasz wywiad z Red Lipstick Monster.Zuzanna Borucka dawniej była znana pod nazwą Banshee. Próg miliona subskrypcji przekroczyła zaledwie cztery miesiące temu. Filmy Zuzi są pięknie wykonane i dopracowane pod każdym względem. Widać, że YouTuberka bardzo przykłada się do tego, co robi, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby swojej widowni.

Ostatnio YouTuberka wzięła się na poważnie za realizację swoich największych marzeń - planuje wybudowanie domku nad jeziorem. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Poniżej obejrzycie film z okazji miliona subskrypcji oraz samą prezentację złotego przycisku na kanale Zuzanny:
Najbliżej osiągnięcia progu miliona subskrypcji wśród polskich YouTuberek są teraz Szparagi i MagdalenaMariaMonika. Mamy nadzieję, że już wkrótce doczekamy się momentu, gdy w elicie kanałów, które przekroczyły tę magiczną barierę, znajdzie się znacznie więcej tych kobiecych. Serdecznie gratulujemy obu paniom zdobycia tak wielkiej ilości stałych widzów i życzymy dalszego rozwoju w robieniu tego, co kochają, o czym przypominać ma właśnie ten złoty przycisk.