Polskie YouTuberki na okładce Vivy!

Polskie YouTuberki na okładce Vivy!

O tajnej sesji zdjęciowej dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz znamy prawdziwy powód spotkania YouTuberek. Najpopularniejsze internetowe twórczynie znalazły się na okładce magazynu Viva, który trafi do sprzedaży już w tym tygodniu!


Takiej sesji nie widział jeszcze nikt. Pięć najpopularniejszych internetowych postaci spotkało się w osiemnastowiecznym pałacu, aby stworzyć niepowtarzalną i wyjątkową sesje zdjęciową dla magazynu Viva!

Na okładce magazynu już od czwartku (22.02) będziemy mogli znaleźć Littlemooonster96, Maffashion, Jessicę Mercedes, Macademian Girl oraz Red Lipstick Monster.
Pierwsze zdjęcia z sesji YouTuberek mogliśmy już jakiś czas temu zobaczyć na ich mediach społecznościowych. Efekty ich spotkania w sieci mogliśmy znaleźć po raz pierwszy dzisiaj, a od czwartku będziemy mogli podziwiać influencerki na sklepowych półkach!

Przygotowania do sesji możecie zobaczyć w krótkim filmiku na oficjalnej stronie magazynu. avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.