Polskie YouTuberki, gwiazdy i blogerki podbijają Coachella 2017!

Polskie YouTuberki, gwiazdy i blogerki podbijają Coachella 2017!

Muzyka na światowym poziomie, największe gwiazdy na wyciągnięcie dłoni i słoneczny, kalifornijski klimat – festiwal Coachella już od kilku lat figuruje jako jedna z najważniejszych pozycji na liście fanów dobrej muzyki. Co roku do dziesiątki tysięcy osób z całego świata zbierają się w małym miasteczku w Północnej Kalifornii, aby wspólnie celebrować ten wyjątkowy, muzyczny moment. W tym roku na festiwal wybrali się także polscy przedstawiciele – Maffashion, Czarek Jóźwik, Dawid Kwiatkowski, a także Ciocia i Wujaszek Liestyle. Jak bawią się oni w Stanach?


Maffashion, będąca królową snapchata i instagrama, relacjonuje cały wyjazd na swoich ulubionych portalach społecznościowych na bieżąco. Na jej Instastories mogliśmy zobaczyć także zabawne sceny z lotniska. Walizka blogerki pękała w szwach od festiwalowych stylizacji – jak z tym problemem poradziła sobie Maff? Rozdzieliła część swoich rzeczy do walizek przyjaciół. Mamy nadzieję, że jej stylizacje z Coachella 2017 rzeczywiście będą zjawiskowe! W końcu Coachella to nie tylko muzyka – to także mekka wszystkich designerów i osób, które pracują z szeroko rozumianą modą. To jest zatem właśnie to miejsce, w którym można się pokazać z tej najmodniejszej strony!#teamLA


Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)

Ciocia i Wujaszek Liestyle pochwalili się wyjazdem na festiwal Coachella już 3 miesiące temu. Jak się okazało, zakupienie biletów podziałało na nich motywująco – Ciocia zaczęła więcej ćwiczyć, aby na festiwalu prezentować się jak „fit-Grażyna”. Oczywiście rygorystyczne trzymanie się planu to nie jest mocna strona Grażyny, dlatego też dość często mogliśmy u niej zaobserwować tzw. „cheet day”. Fani szalonej pary YouTuberów z pewnością z uśmiechem wspominają serię Coachella Challenge, która stanowiła ich rodzaj przygotowania do festiwalu – czy wy też czekacie z niecierpliwością na ich relację z samego festiwalu?
Co myślicie o festiwalu Coachella? Macie ochotę się tam wybrać?