Polski YouTuber w programie jednego z najpopularniejszych kucharzy świata?

Polski YouTuber w programie jednego z najpopularniejszych kucharzy świata?

Jamie Oliver to jeden z najpopularniejszych kucharzy na świecie. Jest autorem dziesiątek programów telewizyjnych i kilkunastu książek o tematyce kilinarnej. Jego media społecznościowe śledzą miliony osób. Dziś niespodziewanie opublikował zdjęcie, które nawiązuje do kulinarnego programu polskiego YouTubera!


Zacznijmy jednak od początku. 13 grudnia na kanale Damiana Kordasa - zwycięzcy 4 edycji programu "MasterChef", pojawił się wyjątkowy materiał. Twórca z ponad 164 tys. subskrypcjami na koncie postanowił nagrać film w języku angielskim. Jest to swego rodzaju wiadomość do wcześniej wspomnianego przez nas Jamiego Olivera. Kucharz, a zarazem YouTuber postanowił, że poprosi o spełnienie swojego marzenia. Damian chce gotować wraz z Jamiem na jego kanale YouTube znanym także jako projekt "FoodTube" (kanał subskrybuje na ten moment ponad 2 730 000 osób).Miniaturkę powyższego filmu (zdjęcie w bluzie z napisem zachęcającym do zapoznania się z materiałem), Damian wrzucił na swojego Instagrama. Dzięki akcji z oznaczaniem profilu zagranicznego kucharza, Jamie Olivier dowiedział się o wszystkim w przeciągu kilku dni. Dziś sam wrzucił to zdjęcie na swój profil, który obserwuje prawie 6 milionów osób. W opisie fotografii pyta się, czy fani chcieliby zobaczyć Damiana w jego programie. Wszyscy jednoznacznie odpowiadają na tak!
Damian Kordas jest pełen optymizmu w związki z reakcją Jamiego. Póki co nie poznaliśmy większej ilości szczegółów, lecz jeśli tylko coś w tej sprawie się zmieni, poinformujemy Was o tym na naszej stronie lub fanpage'u.

Zwiastun kanału Jamiego Oliviera obejrzycie poniżej


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!