Polski YouTuber w programie jednego z najpopularniejszych kucharzy świata?

Polski YouTuber w programie jednego z najpopularniejszych kucharzy świata?

Jamie Oliver to jeden z najpopularniejszych kucharzy na świecie. Jest autorem dziesiątek programów telewizyjnych i kilkunastu książek o tematyce kilinarnej. Jego media społecznościowe śledzą miliony osób. Dziś niespodziewanie opublikował zdjęcie, które nawiązuje do kulinarnego programu polskiego YouTubera!


Zacznijmy jednak od początku. 13 grudnia na kanale Damiana Kordasa - zwycięzcy 4 edycji programu "MasterChef", pojawił się wyjątkowy materiał. Twórca z ponad 164 tys. subskrypcjami na koncie postanowił nagrać film w języku angielskim. Jest to swego rodzaju wiadomość do wcześniej wspomnianego przez nas Jamiego Olivera. Kucharz, a zarazem YouTuber postanowił, że poprosi o spełnienie swojego marzenia. Damian chce gotować wraz z Jamiem na jego kanale YouTube znanym także jako projekt "FoodTube" (kanał subskrybuje na ten moment ponad 2 730 000 osób).Miniaturkę powyższego filmu (zdjęcie w bluzie z napisem zachęcającym do zapoznania się z materiałem), Damian wrzucił na swojego Instagrama. Dzięki akcji z oznaczaniem profilu zagranicznego kucharza, Jamie Olivier dowiedział się o wszystkim w przeciągu kilku dni. Dziś sam wrzucił to zdjęcie na swój profil, który obserwuje prawie 6 milionów osób. W opisie fotografii pyta się, czy fani chcieliby zobaczyć Damiana w jego programie. Wszyscy jednoznacznie odpowiadają na tak!
Damian Kordas jest pełen optymizmu w związki z reakcją Jamiego. Póki co nie poznaliśmy większej ilości szczegółów, lecz jeśli tylko coś w tej sprawie się zmieni, poinformujemy Was o tym na naszej stronie lub fanpage'u.

Zwiastun kanału Jamiego Oliviera obejrzycie poniżej


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.