Oto najważniejsze wydarzenia polskiego YouTube w 2018 roku


SIERPIEŃ


Sierpień zaczął się od nieprzyjemnych informacji, kiedy to Kacper Montażysta postanowił nagrać materiał na Gimpera. Tomek szybko odpowiedział, publikując film z wyjaśnieniami. Wymiana zdań nie zakończyła się na dwóch materiałach, gdyż po kilkunastu dniach Kacper postanowił wrzucić jeszcze jeden film.W sierpniu 2018 odbyło się ciekawe wydarzenie, jakim była wystawa "Moje jest wygranko" Klocucha. Kilka dni później mogliśmy usłyszeć o masowym banie na kanały Daniela Magicala, a także o filmie Wardęgi na temat jednego z materiałów Marcina Dubiela.Pod sam koniec sierpnia mogliśmy usłyszeć o kolejnym sukcesie Lorda Kruszwila, który w błyskawicznym tempie dołączył do TOP10 polskiego YouTube. WIĘCEJ.

Nie zabrakło jednak i smutnych informacji, a jedną z nich było odejście Wiśni z kanału kanału Łączy Nas Piłka, dzięki któremu zza kulis mogliśmy oglądać poczynania Reprezentacji Polski w piłce nożnej. WIĘCEJ.  


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.