Oto najważniejsze wydarzenia polskiego YouTube w 2018 roku


LIPIEC


Przełom czerwca i lipca to 1. gala FAME MMA, która okazała się wielkim sukcesem. Internet przez kolejnych kilka dni żył wydarzeniem z udziałem polskich YouTuberów.

W tym miesiącu powody do zadowolenia miał Gimper, którego show Lekko Nie Będzie zostało najpopularniejszym talk-show w internecie!W lipcu otworzony został kanał kamerzysty Kruszwila, który w 24h zdobył ponad 150 tysięcy subskrypcji, natomiast ROJO i Izak po wielu miesiącach powrócili ze swoimi znanymi seriami. Pierwszy z nich do wstępniaków, a drugi do serii "Progierki" z CS:GO.

Wiele zmian nastąpiło także na kanale To Już Jutro. Najpierw Rafał Masny ogłosił swoje odejście, a kilkanaście dni później mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek z nowym prowadzącym.W lipcu spora część społeczności YouTube żyła MOMO - przerażającą postacią, na której temat wypowiedziały się dziesiątki twórców. WIĘCEJ.

Ostatnie dni miesiąca to przede wszystkim mecz Gwiazd Internetu przeciwko Telewizji, który został wygrany przez tych pierwszych. Uczestniczyli w nim m.in. bracia Malczyńscy, którzy ogłosili, że kolejnej wygranej widzowie mogą spodziewać się na... FAME MMA 2. Wszyscy wiemy, co stało się kilka miesięcy później! 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

WYGRALIŚMY!!!! INTERNET VS TELEWIZJA 4:3 MAMY TO ❤️❤️❤️ KOLEJNA WYGRANA NA FAME MMA 2 😎


Post udostępniony przez Dawid Malczyński (@dawid.malczynski)Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.