Oto najważniejsze wydarzenia polskiego YouTube w 2018 roku


LUTY


Luty był miesiącem, w którym działo się zdecydowanie mniej niż w poprzednim. Zaczęło się jednak od świetnej informacji - zaręczyn Fit Loversów! Te odbyły się w bardzo nietypowy sposób, który został udokumentowany na kanale pary. Film z tego wydarzenia został obejrzany do tej pory przez blisko 3 miliony osób! WIĘCEJ.W lutym na polskim YouTube mogliśmy podziwiać także niesamowitą serię Krzysztofa Gonciarza z Igrzysk Olimpijskich. Twórca jako prawdopodobnie jedyny YouTuber na świecie, pokazał najważniejsze sportowe wydarzenia od kulis. WIĘCEJ.

Na przełomie stycznia i lutego głośno zaczęło się robić o prawdopodobnych walkach YouTuberów w formule MMA. Boxdel, Guzik czy AdBuster to przykłady twórców, którzy brali udział we wspólnych wyzwaniach. To jednak nie oni wzięli udział w pierwszym "MMA YouTuberów". Dokonał tego Saju, który wyszedł na sportowy pojedynek ze swoim hejterem - Sleepkiem. Walkę na Twitchu oglądało ponad 60 tysięcy osób. WIĘCEJ.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.