Polski streamer ograł ruletkę CS:GO na milion złotych

Polski streamer ograł ruletkę CS:GO na milion złotych

Streamer o pseudonimie Diables wygrał milion złotych na ruletce ze skinami do CS:GO. Początkowo myślano, że zawinił wadliwy kod serwisu, lecz jego twórcy zaprzeczyli jakoby winny zdarzeniu był błąd.


Wszelkiego rodzaju ruletki to dosyć ryzykowna "inwestycja". Zakrawające o hazard projekty są stworzone raczej tak, żeby użytkownik więcej wydał niż wygrał. Czasami jednak los uśmiecha się do konsumentów - tak, jak kilkadziesiąt godzin temu zrobił to w stosunku do Diablesa.

Podczas transmisji na żywo streamer zdecydował się na odwiedzenie jednej z ruletek CS:GO i rozpoczął losowanie. Początkowo planował "zakręcić" tylko kilka razy, lecz passa mu sprzyjała. Koniec końców udało mu się zarobić ponad milion złotych.

Na początku sam twórca oraz osoby obserwujące sytuację nie mogły uwierzyć w prawdziwość systemu. Zakładano wadliwość algorytmu lub jego zawieszenie. Myślano więc, że saldo zostanie za pewien czas po prostu cofnięte.Diables doczekał się jednak wiadomości od administracji strony. Wygrana została potwierdzona, a tym samym streamer mógł bez problemu wypłacić sobie całą kwotę. Oczywiście należy od niej odjąć stosowne podatki i inne opłaty.

Influencer postanowił z tej okazji przeprowadzić specjalny giveaway dla swoich widzów, którego wartość opiewała na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Cała sytuacja wydaje się naprawdę niezwykła - rzadko komu udaje się ugrać ruletkę na tak ogromną sumę. Pamiętajcie jednak, że tego typu gry zawsze wiążą się z dużym ryzykiem.

 

Co sądzicie o wygranej Diablesa? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.