Polska YouTuberka wystąpiła już w The Ellen DeGeneres Show!

Polska YouTuberka wystąpiła już w The Ellen DeGeneres Show!

Jak wiadomo zaistnieć w świecie internetu nie jest łatwo. Niektórzy pracują nad tym latami, niektórzy stają się sławni już po jednym filmiku. Zdarza się też, że o sukcesie danej osoby dowiadujemy się dzięki innym. W takiej sytuacji znalazła się polska YouTuberka, Vroobelek. 


Ostatnio w internecie głośno było na temat występu Łukasza Jakóbiaka w popularnym na całym świecie talk show - The Ellen DeGeneres Show. Jak się okazało była to tylko wizualizacja, która miała mu pomóc zostać zauważonym przez ową dziennikarkę. Więcej o zaistniałej sytuacji możecie przeczytać w naszym artykule, do którego możecie przejść klikając tutaj.

Wiadomość ta nie obiegła tylko sieci, lecz trafiła także do telewizji. W piątek około godziny 9.00 w programie "Dzień Dobry TVN", jak co tydzień, wystąpiła Barbara Pasek, która opowiedziała o nowinkach wprost ze świata internetu. Nie mogło tam zabraknąć wiadomości o wyżej wspomnianej sytuacji z Łukaszem w roli głównej. Wspomniana została także Weronika Szymańska z kanału Vroobelek, która niecały rok temu miała swój krótki epizod w amerykańskim talk-show.

Wszystko zaczęło się od akcji organizowanej przez Ellen na jej kanale YouTube, gdzie szukała osoby chętnej na randkę z jej pracownikiem Arim. Zadaniem było nagranie jak najbardziej ciekawego i oryginalnego ogłoszenia matrymonialnego i wrzucenie go na stronę. Weronika pomimo drobnych problemów w szkole podjęła się tego wyzwania i nakręciła filmik, w którym rapuje o wcześniej wspomnianym mężczyźnie. Kilka dni po opublikowaniu nagrania dostała odzew od producentów The Ellen DeGeneres Show. Więcej o całej sytuacji dowiecie się z filmiku poniżej.


Poniżej znajdziecie również fragment programu z udziałem Vroobelka, który został zamieszczony na oficjalnym kanale YouTube TheEllenShow. Tutaj natomiast obejrzeć możecie zgłoszenie konkursowe Weroniki.


Jak widać, występ polskiego YouTubera w znanym na całym świecie talk-show nie jest jedynie fikcją ani żadną wizualizacją. Jesteśmy natomiast ciekaw, czy któryś z naszych twórców zostanie zaproszony kiedyś do rozmowy z prawdziwą Ellen w cztery oczy. Próbował już Magik Y i Łukasz Jakóbiak, ale wydaje nam się, że na realizację ich marzeń będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.