Polska modelka we współpracy z japońską agencją!

Polska modelka we współpracy z japońską agencją!

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Karoliny Pisarek, a jeśli jednak jej nie kojarzycie, to szybko powinniście zapoznać się z jej nieziemsko pozytywną osobą! Dziewczyna wzięła udział udział w 5. edycji Top Model i dostała się do finału. Mimo tego, że nie wygrała, robi ogromną karierę i prowadzi dość popularne profile w social mediach, na których integruje się ze swoimi obserwatorami i opowiada im o swoim życiu. Jakimi newsami podzieliła się z nami teraz?


Ze względu na swoją pracę Karolina sporo podróżuje i musi być do takiego trybu życia przyzwyczajona. Nie przeszkadza jej to jednak ani trochę, bardzo cieszy się z możliwości jakie daje jej modeling i po prostu uwielbia tego typu wyjazdy. Tym razem czekały ją aż 22 żmudne godziny siedzenia w samolotach i oczekiwania na lotniskach podczas przesiadek. Aby umilić sobie czas podróży modelka zabrała ze sobą książkę-poradnik, który niedawno wydała jej przyjaciółka Małgorzata Leitner, pod tytułem ,,Dobre Uczennice Zostają Topmodelkami". Karolina bardzo pochwaliła pracę Gosi i ze wzruszeniem opowiadała o tym co przeczytała w tej książce, więc może i my powinniśmy sięgnąć po taką lekturę?

 
Najpierw, Karolina z Polski musiała udać się na lotnisko we Frankfurcie, gdyż niestety, z naszego kraju nie ma zbytniego połączenia z Azją. Stamtąd czekał na nią lot do Pekinu i wreszcie, z Pekinu mogła udać się bezpośrednio do upragnionego celu podróży czyli do Tokyo! Te 22 godziny są niczym w porównaniu z czasem jaki modelka spędzi w Japonii, bo wyjechała tam aż na 3 miesiące.

 I'm back 😈 #tokyo


Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)


Czekamy teraz na efekty współpracy Karoliny z jakąś azjatycką agencją. Jesteśmy też bardzo ciekawi jak będzie wyglądało życie Polki przez cały pobyt w Tokyo, jeśli Wy także to bądźcie pewni że obserwujecie ją na wszystkich portalach społecznościowych, bo zapewne dużo się będzie działo!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.