Polska edycja NYX Face Awards!

Polska edycja NYX Face Awards!

Face Awards to konkurs organizowany przez markę NYX na całym świecie. U nas w Polsce także mamy swoją wersję tego przedsięwzięcia i co roku angażuje się w niego bardzo wiele dziewczyn zafascynowanych kosmetyką, plastyką i wizażem. Zobaczcie jakie znane w sieci dziewczyny wzięły udział w tegorocznej rywalizacji i które makijaże przeszły do kolejnego etapu!


Po raz szósty na świecie i po raz drugi w Polsce zorganizowany został NYX Face Awards – najbardziej kreatywny konkurs dla pasjonatów i pasjonatek makijażu i charakteryzacji. Osoba, która zwycięży będzie miała niesamowite szczęście otrzymać tytuł Polish Beauty Vloger 2017, 10 000 zł i podróż do Los Angeles na wielki finał konkursu NYX Face Awards w sierpniu! Nic więc dziwnego, że polskie makijażystki tak licznie i chętnie zgłaszały się do pierwszego etapu.

Początkowym zadaniem, w którym udział mógł wziąć każdy kto posiada publiczny profil na Instagramie i kanał w serwisie YouTube, było stworzenie jak najbardziej kreatywnego i przykuwającego oko makijażu za pomocą kosmetyków marki organizatorskiej. Zgłoszenia przyjmowane były do 2 kwietnia i wśród nich nie zabrakło znanych nam YouTuberek czy Instagramerek. Jedną z nich, która notabene dostała się do kolejnego etapu, jest prawdopodobnie dobrze znana Wam wiskola, prawdziwa wirtuozka jeśli chodzi o pracę z kosmetykami. Stworzyła dziki, indiański makijaż, wyróżniający się przede wszystkim wściekłymi, czerwonymi i czarnymi barwami. Na jej profilu na Instagramie nadal możecie znaleźć tutorial makijażowy dzięki któremu dostała się do dalszej konkurencji.

 Aztec Noname ☠️ #FaceAwardsPolska @nyxcosmetics_pl


Post udostępniony przez Wiskola (@wiskola)


Następną, dość rozpoznawalną, charakteryzatorką, która także ma niesamowitą przyjemność znalezienia się w drugim etapie, jest Keroina. Możecie kojarzyć Sylwię z pięknych, bardzo różnorodnych makijaży, ale także i przebrań za różne, wyimaginowane postacie. W tym wypadku postawiła na mroczny, lekko galaktyczny makijaż. Zobaczcie sami jak wyglądał jej film zgłoszeniowy!

 
Oprócz dziewczyn, równie wielkim talentem, choć niestety niedocenionym, wykazały się zapewne znane Wam: Nataliebeautyyy i Magdalena Pazia (na Instagramie @fac3card). One także spróbowały swoich sił i stworzyły cudne makijaże. Ciężko jednak aby każdy został doceniony kiedy tyle osób startuje w konkursie. Tak czy inaczej, sprawdźcie koniecznie jak kreatywnie wypadały ich prace.

Warto również wspomnieć, że w jury zasiada jedna ze znanych YouTuberek - KatOsu, również specjalistka od spraw wizażu, która bardzo dobrze zna się na rzeczy.

Teraz 10 kwietnia, czyli dziś, dziewczyny, które przeszły do następnego etapu zostaną poinformowane jakie jest ich kolejne zadanie. W następnej konkurencji wyłonionych zostanie 10 osób, które w dniach 8 – 28 maja stawią czoła kolejnemu zadaniu. 5 czerwca organizatorzy wybiorą najlepszą finałową 5, która otrzyma kolejne, ostatnie już zadanie. Zwycięzca może być tylko jeden. Macie już swoje typy na to kto mógłby wygrać? Czego spodziewacie się po kolejnych konkurencjach i komu kibicujecie? Dajcie znać w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.