Polska miejscem akcji dodatku do Battlefield 1!

Polska miejscem akcji dodatku do Battlefield 1!

Battlefield 1 to niewątpliwie jedna z największych premier minionego roku. Bardzo dobrze przyjęta produkcja pozwoliła nam przenieść się do ogarniętego pierwszą wojną światową  i na własnej skórze doświadczyć skrajnych emocji na przeróżnych polach bitew. Producent DICE od października nie próżnuje i przygotowuje dla fanów serii naprawdę ciekawe rozszerzenia - miłym gestem jest fakt, że w następnym z nich odwiedzić będziemy mogli część Polski.


Dodatek "W imię cara" jest jednym z czterech, które zadebiutują w najbliższym czasie. Mimo że nie znamy dokładnych dat premier wszystkich z nich to z notki prasowej, jaką udostępnił wydawca Electronic Arts możemy wywnioskować, że najbardziej interesujący dla nas DLC będzie prezentował się naprawdę interesująco.
W imię cara. Dołącz do armii rosyjskiej i przenieś się na największy front Wielkiej Wojny. Szarżuj z legendarnymi rosyjskimi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji. Bierz udział w starciach na skutym lodem archipelagu i walcz w zaśnieżonych wąwozach zdradzieckiej Przełęczy Łupkowskiej.

Wszystko to ze względu na przeniesienie akcji na granicę polsko-słowacką, a dokładnie na zaśnieżoną Przełęcz Łupkowską oddzielającą Karpaty Wschodnie od Zachodnich, gdzie znajduje się tunel, który w czasach pierwszej wojny światowej służył za ważny szlak transportowy, a dzisiaj umożliwia przejazd pociągów między państwami.

wimiecarabf1

W tytułowym "W imię cara" przyjdzie nam właśnie stoczyć bój o wspomniany właśnie tunel. Oglądać będziemy mogli także lodowe szczyty górskie i tereny, które obecnie pełnią rolę szlaku turystycznego. Pozostałe dodatki, jakie w najbliższym czasie zadebiutują w Battlefield 1 to "Niespokojne wody", "Apokalipsa" oraz "Nie przejdą". Ten ostatni swoją premierę będzie miał już w tym miesiącu. Ci, którzy zdecydują się na wykupienie przepustki sezonowej będą mogli cieszyć się nowymi lokacjami dwa tygodnie przed zwykłymi konsumentami.

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT SERII LEFT4TUBE W NASZYM NOWYM QUIZIE!Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Ogromny sukces sprzedażowy konsoli Nintendo Switch! Te liczby robią wrażenie

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Biedronka ponownie ze świetną ofertą gier!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube