Polscy YouTuberzy zakładają własny konglomerat twórczy

Polscy YouTuberzy zakładają własny konglomerat twórczy

Na przestrzeni ostatnich lat YouTuberzy coraz częściej decydują się na tworzenie większych projektów, które mają na celu podejmowanie zorganizowanych działań między zaangażowanymi twórcami, a także wspomaganie innych YouTuberów swoją wiedzą, doświadczeniem i talentem. To m.in. Grupa ABSTRA od Abstrachuje, VIDMO od Gimpera, Tofu Media od Krzysztofa Gonciarza czy nowo powstały "Happy Ent."!


Ajgor Ignacy, Martin Stankiewicz, Szparagi, Z Dvpy, Mrozik Oficjalnie i MishOn - właśnie taki skład zasilił nowo powstały konglomerat twórczy pod nazwą "Happy Ent.". Razem liczą ponad 5 milionów subskrypcji, a jednym z ich celów jest pokazanie, że marki nie powinny współpracować tylko z popularnymi influencerami, ale przede wszystkim z twórcami, którzy przykładają wagę do jakości swoich treści.Na ten moment nie znamy konkretnych działań, których wspólnie podejmie się grupa twórców. O tych będziemy informowali was na bieżąco, jak tylko zostaną oficjalnie ogłoszone. Tymczasem warto obserwować poczynania YouTuberów oraz życzyć im powodzenia na nowym etapie kariery.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.