Polscy YouTuberzy zagrali w Cyberpunk 2077!

Polscy YouTuberzy zagrali w Cyberpunk 2077!

Choć premiera Cyberpunka w ostatnim tygodniu ponownie została przesunięta, pewne jest to, że wypuszczenie produkcji dla wszystkich graczy zbliża się wielkimi krokami. Dziś w Cyberpunka 2077 zagrali natomiast pierwsi polscy YouTuberzy, a wkrótce możemy spodziewać się ciekawych materiałów dotyczących dzieła CD Projekt Red.


Niecały tydzień temu informowaliśmy was o ponownym przesunięciu daty premiery Cyberpunka 2077. Ogłoszenie twórców gry wynikało z tego, że chcą oni jeszcze bardziej dopracować produkcję, przed wypuszczeniem jej na rynek. Mimo tego, już za dwa dni - 25 czerwca, czeka nas wydarzenie pod nazwą "Night City Wire", podczas którego ukazany zostanie gameplay Cyberpunk 2077.

Dziś natomiast, tacy twórcy jak Izak, Rojo, Gimper oraz Człowiek Warga, na zaproszenie CD Projekt RED, mieli okazję jako pierwsi polscy YouTuberzy zagrać w wyczekiwaną produkcję. 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

My już zagraliśmy w Cyberpunka, a Wy? 😈😈😈 #izak #twitch #twitchtv #youtuber #gamer #cyberpunk #cyberpunk2077 #cdprojektred


Post udostępniony przez Piotr Skowyrski (@izaklive)


W dniu przedstawienia oficjalnego gameplay'a z Cyberpunka, na kanałach twórców możemy najprawdopodobniej spodziewać się publikacji materiałów, które będą komentarzem do wydarzenia "Night City Wire", ale zdradzą także nieco więcej - tak przynajmniej możemy wnioskować z opisu, jaki na swoim profilu pozostawił Rojson.
Nie pozostało nam zatem nic więcej, jak czekać na czwartek, aby poznać nowe informacje dotyczące najbardziej wyczekiwanej gry tego roku! Czekacie także na wydarzenie oraz niespodzianki twórców? Dajcie znać w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.