Polscy YouTuberzy na liście najbardziej wpływowych ludzi Warszawy!

Polscy YouTuberzy na liście najbardziej wpływowych ludzi Warszawy!

Warszawa, stolica naszego kraju, jest miastem o największej ilości mieszkańców w Polsce. To właśnie tu żyje wiele gwiazd i celebrytów, którzy mają znaczący wpływ na pozostałych. Wśród najbardziej wpływowych osób znaleźli się także polscy YouTuberzy.
Dziennikarze portalu nasze miasto Warszawa sporządzili listę osób, które mają znaczący wpływ na wygląd, a także funkcjonowanie stolicy Polski. W zestawieniu znajdziemy wielu aktorów, sportowców, pisarzy czy przedstawicieli władz miasta. Jako iż internet ma coraz większe znaczenie, nie mogło zabraknąć także YouTuberów.W gronie najbardziej wpływowych twórców internetowych znajdziemy: SA Wardęgę, Cyber Mariana, AbstrachujeTV i Blowka. Oprócz nich na liście znajduje się również Maffashion, najbardziej znana polska blogerka modowa. Warto mieć na uwadze, że do tego grona zaliczymy także CD Projekt, czyli firmę, która zasłynęła dzięki serii Wiedźmina nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Jeżeli jesteście ciekawi, kto oprócz wyżej wymienionych osób znalazł się na liście, odwiedźcie stronę warszawa.naszemiasto.pl.

 

 

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.