Polak z nagrodą za najbardziej pechowy moment na Twitchu

Polak z nagrodą za najbardziej pechowy moment na Twitchu

Emil Truszkowski jest twórcą kanału Aiko i Emil, o którym kilkukrotnie mieliśmy okazję pisać na naszej stronie internetowej. Od jakiegoś czasu, YouTuber prowadzi także transmisje na Twitchu. Na jednej z nich doszło do nietypowej sytuacji, która została doceniona w plebiscycie związanym z platformą. 


Za wspomniany plebiscyt odpowiada streamer Xfinity, który zorganizował NymN's New Year Show, gdzie internauci głosowali na wybranych twórców Twitcha oraz ich klipy. Spore zainteresowanie, szczególnie polskich internautów, wzbudziła kategoria "Best unlucky moment", czyli kategoria dla największego pechowca, który uwiecznił swoje pechowe zdarzenie na transmisji na żywo.

W kategorii tej, bezkonkurencyjny okazał się właśnie Emil Truszkowski, czyli YouTuber tworzący content podróżniczy i Polak zamieszkujący Japonię. Do wspomnianej sytuacji doszło kilka miesięcy temu, kiedy to Emil odpalił transmisję znajdując się nad brzegiem oceanu. Niespodziewanie kanapka, którą właśnie się delektował, została porwana przez... drapieżnego ptaka.

 Fakt nagrodzenia klipu tym nietypowym wyróżnieniem postanowił skomentować sam Emil. "Zostałem memem w 2022. Najlepszy rok życia!" - napisał YouTuber.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.