Połączona siła tarcz, czyli Rojson i MSI we wspólnej kuźni

Połączona siła tarcz, czyli Rojson i MSI we wspólnej kuźni

Dzisiaj z samego rana Rojo zaskoczył nas krótkim filmem informacyjnym, który wstawił na swojej facebookowej stronie. Co ta za informacja? Patryk dał znać wszystkim obserwującym go na facebooku o zawiązaniu partnerstwa z MSI, jedną z najlepszych firm w branży komponentów komputerowych. Jakby ktoś się nie orientował, firma zajmuje się głównie produkcją notebookow, netbooków, płyt głównych, kart graficznych oraz komputerów typu All-In-One.


Trochę o filmie:


Rojo zaczyna w typowy dla siebie humorystyczny sposób, wyolbrzymia on pojęcie lokowania produktu zasłaniając dużą część widzianego przez nas obrazu logiem oraz nazwą MSI. Co poza tym? Jest on strasznie zadowolony z patronatu tego komputerowego giganta. Na kanale będą pojawiać się materiały z testowania produktów wspomnianej firmy. Sam fakt tej współpracy odbije się na PZR, które otrzyma wsparcie oraz na CHTR z nowym ciekawym podejściem. Co tak naprawdę podoba się Patrykowi najbardziej? Logo. Czarno-czerwona tarcza ze skyrimowym smokiem. Kogoś to jeszcze dziwi?!


Oryginalny post w materiałem możecie zobaczyć poniżej:Na stronie MSI pojawił się pierwszy konkurs związany ze współpracą z ROJEM!


Dokładnie dzisiaj, czyli 6 czerwca swój start ma konkurs pod nazwą „YOUTUBER TESTUJE!”. Jest to akcja rozpoczynająca dłuższą współpracę Patryka z firmą spod logo tarczy i smoka. O co dokładnie chodzi w konkursie? Wejdźcie na stronę z powyższego linku i przekonajcie się sami. Spróbujcie swoich sił, bo naprawdę warto. Konkurs trwa od dzisiaj 6 czerwca aż do 30 czerwca. Pamiętajcie jednak, że tylko do 20, można przesyłać prace konkursowe.


To nie jest pierwsza współpraca Rojsona i MSI. Mieli oni okazję spotkać się już w tym roku na IEM. Patryka można było znaleźć na ich stanowisku w Katowickim spodku. Więcej o tym możecie przeczytać w naszym artykule.


Zapraszamy również do sprawdzenia się w naszym quizie na temat Roja.


Co sądzicie o tej współpracy? Rojo i MSI - czy to dobry pomysł? Piszcie w komentarzach swoje zdanie na ten temat.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg