To już ponad pół roku kanału Mniej Więcej!

To już ponad pół roku kanału Mniej Więcej!

Kilka dni temu minęło pół roku od rozpoczęcia projektu "Mniej Więcej" prowadzonego przez Mandzia oraz Kolegę Ignacego. W ciągu tego czasu program odniósł na polskiej scenie ogromny sukces, a jego twórcy świętują teraz pokonanie progu 10 milionów wyświetleń miesięcznie. 


Ostatnim osiągnięciem pochwalił się na swoim Facebook'owym profilu Mandzio. YouTuberzy mają powód do dumy. Twórcy programu w tym samym momencie świętowali pół roku istnienia ich wspólnego kanału oraz przekroczenie progu 10 milionów wyświetleń miesięcznie.


Mandzio i Kolega Ignacy mają się czym chwalić. W ciągu sześciu miesięcy ich kanał zasubskrybowało ponad 400 tysięcy osób, a wszystkie odcinki ich programu zostały obejrzane prawie 35 000 000 razy. Od stycznia na kanale pojawiły się 53 filmy. Oprócz dobrze znanego nam duetu w programie pojawili się także goście tacy jak na przykład Lord Kruszwil, Gimper, Unboxall czy Blowek. Najpopularniejszym odcinkiem na kanale stał się materiał, w którym prowadzący spróbowali wszystkich pozycji dostępnych w restauracji McDonald. Film zdobył aż 1,8 mln wyświetleń oraz ponad 50 tysięcy łapek w górę.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.