Pokemon GO na YouTube!

Pokemon GO na YouTube!

Każdy kto grał bądź oglądał Pokemony chciał złapać własnego, kieszonkowego stworka. Dziś to możliwe! Dzięki developerom ze studia Niantic Labs, którzy stworzyli grę Pokemon GO na urządzenia mobilne. Wystarczy telefon, internet oraz wolna przestrzeń!


Nintendo i Niantic Labs połączyli swoje siły i zmienili żart Google na prima aprilis z 2014 roku w realny sen czyli Pokemon GO! Stworzyli grę na urządzenia mobilne, w której możemy łapać pokemony w realu! Jeśli nie widzieliście o co chodzi z żartem od firmy Google to znajdziecie go poniżej:
Gra stała się bardzo popularna. Niestety nie możemy jej pobrać bezpośrednio ze sklepu Play, ponieważ nie jest dostępna w Polsce. Jako pierwsi dostęp mieli Amerykanie i Japończycy. Na szczęście ludzie znaleźli sposób na obejście tego ograniczenia i stworzyli mirror, który pozwoli nam pobrać tą grę na nasz telefon z każdego miejsca na ziemi. Disstream nagrał poradnik, który musicie zobaczyć. Grę możecie pobrać naciskając (tutaj).
Nie tylko Dis nagrywa Pokemony! Jest pełno polskich kanałów, które również uwielbiają tą grę. Pod spodem znajdziecie kilka z nich!  Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!


JudiMakeFun


Pierwszy jest Judi, YouTuber, który jest prawdziwym pokemonowym specem. Na swoim kanale ogrywa większość tytułów ze studia nintendo o kieszonkowych stworkach, a dziś postanowił się zabrać za wersję mobilną. Mimo nietypowego stylu nagrywania obrazu z telefonu warto to obejrzeć!
Bonkol


Tego Pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, lecz wypada. Bonkol to wszystkim znany streamer oraz YouTuber, któremu Pokemony przypadły do gustu. Aspektem, który wyróżnia Bonkola to bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Cięcia w nudnych momentach, brak czarnych pasków po boku, dobra jakość dźwięku oraz dłuższy gameplay. Mała rzecz, a cieszy!
BrotKidsTV


Kolejnym YouTuberem jest BrotKidsTV, twórca kanału dla najmłodszych. Postanowił złapać Pokemona z pomocą psa! Każdy potrzebuje kompana do podróży, więc dlaczego nie może nim być najlepszy przyjaciel człowieka?
Yoji720


Świetna prezentacja gry, bardzo profesjonalne nagranie oraz montaż. Idealny odcinek dla początkującego gracza. Oby tak dalej Yoji!
Nie wszyscy nagrywają, lecz wszyscy grają! Masa YouTuberów chwali się swoimi Pokemonowymi progresami na socialmedia!


Stuu


Stuart od kilku dni bombarduje swoją grupę zdjęciami Pokemonów! Jeśli chcielibyście przeżyć wraz ze Stuartem Pokemonową przygodę to wbijajcie na jego grupę (tutaj)!


Screenshot 2016-07-10 18-35-44


Disstream


Znowu Dis! Tym razem na Instagramie. Podczas przejażdżki spotkał niespodziewanego gościa. Co za fart!


Naruciak


Nie zawsze Pokemony dają się złapać! Doświadczył tego sam Naruciak, któremu jeden już uciekł. Ciekawe czy go później znalazł... Miejmy nadzieję, że nie był to Pikachu:GrabaGra


Graba przygotowany pełną parą! Z niecierpliwością czekamy na odcinki z PokemonGo!


Marcin Dubiel


Jak się okazuje, Pokemon GO potrafi być także niebezpieczne. Na świecie już pojawiają się pierwsze incydenty (niektóre nawet śmiertelne) związane z bieganiem wpatrzonym w wirtualne stwory w telefonie. Marcin Dubiel został natomiast złapany przez policję, gdyż jechał samochodem używając aplikacji przez co nie był skupiony na drodze:Pokemon GO naprawdę wciąga. Najlepszym aspektem tej gry jest to, że każda rozgrywka jest inna, więc możemy grać tą grę i oglądać kilku YouTuberów naraz!


Jakiego Pokemona udało Wam się złapać? U kogo najbardziej lubicie oglądać Poki? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl