Pojedynek YouTuberów w otwieraniu skrzynek cobblestone (CS:GO)!

Pojedynek YouTuberów w otwieraniu skrzynek cobblestone (CS:GO)!

Counter Strike: Global Offensive to gra, która na całym świecie zdobywa coraz to większą popularność. Na polskim YouTube pod względem ilości publikowanych materiałów, wyprzedziła już jakiś czas temu gry takie jak: Minecraft, Battlefield czy Call Of Duty. W grze tej, popularną formą rozrywki oprócz samej rozgrywki stały się również tak zwane openingi. Jest to nic innego jak otwieranie skrzynek, z których wypadają wirtualne przedmioty - "skiny" do poszczególnych broni o realnej wartości.

Już jakiś czas temu popularne stały się openingi skrzynek o nazwie "Cobblestone", z których wylecieć mogą "pamiątki" czyli skiny ze skrzynek, które został rozdane podczas oficjalnego turnieju w grze Counter Strike! Skrzynki te kosztują dużo więcej niż inne, gdyż warte są ok. 22 euro, czyli nieco ponad  90 złotych. Znajduje się w niej jeden skin, który chciałby mieć nie jeden fan CS'a. Jest to "AWP - Dragon Lore".

dragon lore "Dragon Lore" - skin, na który poluje każdy kto otwiera "Cobblestone'y"!


To właśnie dlatego, tak wiele widzów YouTuberów czeka na filmy z otwierania cobblestone'ów. Prawdopodobnie największy opening w Polsce, nagrał sam Nitrozyniak, Podjął się on otworzenia 12 takich skrzynek. Dwa dni później, Izak - najpopularniejszy YouTuber w Polsce jeśli chodzi o tematykę Counter Strike'a, postanowił pobić ten rekord i otworzyć aż 21 "Cobblestone'ów"!  Opening ten kosztował Izaka ok. 1900 złotych, a w tytule swojego filmu napisał: "MÓJ PORTFEL PŁACZE", a do tej pory obejrzało go ok. 440 tys. osób! Oto on: 

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź dotyczącą tego filmu. Już dzień później, Nitro wrzucił odcinek pt. "Izak pokonany", w którym to specjalnie otworzył 22 skrzynki, czyli o jedną więcej niż Piotr "Izak" Skowyrski, który myślał, że nikt pod względem ilości otworzonych "case'ów" go nie pobije! 

Dziś - 17 listopada, rekord 22 skrzynek został pobity! Dokonał tego sam Isamu, który mimo tego, że nic nie mówi o rywalizacji w "openingach", to otworzył aż 31 "Cobblestone'ów"! Film obejrzycie tutaj:


Na pewno zastanawiacie się, czy rekord ten zostanie pobity. Dziś na livestream'ie, Izak zaczął przygotowania do openingu - uwaga -  50 skrzynek Cobblestone! Ciekawe czy znajdzie się jeszcze ktoś, kto go przebije. Może ktoś inny niż Isamu czy Nitro? Tego dowiemy się prawdopodobnie już w niedalekiej przyszłości.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!