Pojedynek YouTuberów w otwieraniu skrzynek cobblestone (CS:GO)!

Pojedynek YouTuberów w otwieraniu skrzynek cobblestone (CS:GO)!

Counter Strike: Global Offensive to gra, która na całym świecie zdobywa coraz to większą popularność. Na polskim YouTube pod względem ilości publikowanych materiałów, wyprzedziła już jakiś czas temu gry takie jak: Minecraft, Battlefield czy Call Of Duty. W grze tej, popularną formą rozrywki oprócz samej rozgrywki stały się również tak zwane openingi. Jest to nic innego jak otwieranie skrzynek, z których wypadają wirtualne przedmioty - "skiny" do poszczególnych broni o realnej wartości.

Już jakiś czas temu popularne stały się openingi skrzynek o nazwie "Cobblestone", z których wylecieć mogą "pamiątki" czyli skiny ze skrzynek, które został rozdane podczas oficjalnego turnieju w grze Counter Strike! Skrzynki te kosztują dużo więcej niż inne, gdyż warte są ok. 22 euro, czyli nieco ponad  90 złotych. Znajduje się w niej jeden skin, który chciałby mieć nie jeden fan CS'a. Jest to "AWP - Dragon Lore".

dragon lore "Dragon Lore" - skin, na który poluje każdy kto otwiera "Cobblestone'y"!


To właśnie dlatego, tak wiele widzów YouTuberów czeka na filmy z otwierania cobblestone'ów. Prawdopodobnie największy opening w Polsce, nagrał sam Nitrozyniak, Podjął się on otworzenia 12 takich skrzynek. Dwa dni później, Izak - najpopularniejszy YouTuber w Polsce jeśli chodzi o tematykę Counter Strike'a, postanowił pobić ten rekord i otworzyć aż 21 "Cobblestone'ów"!  Opening ten kosztował Izaka ok. 1900 złotych, a w tytule swojego filmu napisał: "MÓJ PORTFEL PŁACZE", a do tej pory obejrzało go ok. 440 tys. osób! Oto on: 

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź dotyczącą tego filmu. Już dzień później, Nitro wrzucił odcinek pt. "Izak pokonany", w którym to specjalnie otworzył 22 skrzynki, czyli o jedną więcej niż Piotr "Izak" Skowyrski, który myślał, że nikt pod względem ilości otworzonych "case'ów" go nie pobije! 

Dziś - 17 listopada, rekord 22 skrzynek został pobity! Dokonał tego sam Isamu, który mimo tego, że nic nie mówi o rywalizacji w "openingach", to otworzył aż 31 "Cobblestone'ów"! Film obejrzycie tutaj:


Na pewno zastanawiacie się, czy rekord ten zostanie pobity. Dziś na livestream'ie, Izak zaczął przygotowania do openingu - uwaga -  50 skrzynek Cobblestone! Ciekawe czy znajdzie się jeszcze ktoś, kto go przebije. Może ktoś inny niż Isamu czy Nitro? Tego dowiemy się prawdopodobnie już w niedalekiej przyszłości.