Pojawił się pierwszy gameplay z Life is Strange: True Colors

Pojawił się pierwszy gameplay z Life is Strange: True Colors

W sieci pojawił się pierwszy gameplay z gry Life is Strange: True Colors. Trwa on kilkanaście minut i przedstawia przechadzkę głównej bohaterki po sklepie z płytami winylowymi. 


Premiera gry Life is Strange: True Colors odbędzie się już 10 września. Do tej pory doczekaliśmy się kilku zwiastunów, lecz deweloperzy dosyć długo zwlekali z prezentacją porządnego fragmentu gameplay'u. Nareszcie się go doczekaliśmy.

Studio Deck Nine w końcu zdecydowało się udostępnić wyczekiwany przez użytkowników materiał. Na łamach trwającego trzynaście minut filmu ujrzeć możemy jedną z lokacji, które przyjdzie nam zwiedzić w produkcji. Mowa tu o sklepie z płytami winylowymi znajdującym się w mieście Haven Springs.

Gameplay prezentuje przechadzkę głównej bohaterki oraz jej rozmowę z m.in. osobą sprzedającą płyty. Nie da się ukryć, że całość jest klimatyczna i za taką uznali ją również osoby komentujące wideo. To chyba jest najważniejsze w serii Life is Strange. Jeśli jeszcze nie widzieliście materiału, to znajdziecie go poniżej:Przypominamy, że w Life is Strange: True Colors wcielimy się w Alex Chen - nastoletnią dziewczynę obdarzoną mocą manipulowania i wykrywania emocji odczuwanych przez innych ludzi. W produkcję zagramy już 10 września na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

 

Czekacie na nowe Life is Strange? Dajcie znać w komentarzach!


 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.