"Pogromcy duchów" orzymają serial na Netflixie

Netflix poinformował o rozpoczęciu prac nad serialem animowanym osadzonym w uniwersum Pogromców duchów. Data premiery nie jest jednak jeszcze znana.


Jeśli jesteście fanami Pogromców duchów, to powinniście zacząć skakać z radości. Nie tak dawno doczekaliśmy się chociażby oficjalnej zapowiedzi kontynuacji filmu z 2021 roku. Teraz natomiast mamy do czynienia z kolejnym ogłoszeniem.

Na platformie Netflix już wkrótce pojawią się serialowi Pogromcy duchów w formie animowanej. Za projekt będzie odpowiedzialna wytwórnia Sony Pictures Animation oraz reżyserzy filmu Pogromcy duchów: Dziedzictwo (Jason Reitman i Gil Kenan).

 Szczegóły nie są znane - nie wiadomo nic na temat wątków fabularnych, daty premiery czy oprawie wizualnej. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia w sprawie. Fani tego absurdalnego uniwersum zapewne są teraz zadowoleni.

Animowana formuła pozwoli na zrealizowanie wątków, które w formie live-action byłyby albo bardzo trudne w ogarnięciu, albo po prostu niezwykle kosztowne. Pozostaje mieć tylko nadzieję, iż otrzymamy produkcję na przyzwoitym poziomie.

 

Czekacie na Pogromców duchów od Netflixa? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.