Podsumowanie wydarzenia OverwatchAllStars!

Podsumowanie wydarzenia OverwatchAllStars!

Nie da się ukryć, że wydarzenia związane z e-sportem co raz częściej odbywają się w Europie, także w Polsce. Niektóre z nich mają na celu wyłącznie wypromowanie danego tytułu tak, aby kojarzony był ze znakomitą społecznością.


Wcale nie tak dawno informowaliśmy Was, że w Warszawie 1 czerwca Blizzard zorganizował imprezę promocyjną swojego nowego tytułu Overwatch - OverwatchAllStars. Na przeciw siebie stanęły dwie drużyny składające się głównie z osób znanych z internetu, lecz nie tylko. Za cel obrały sobie oczywiście wygranie pojedynku, a swoimi zmaganiami dzielili się za pośrednictwem różnych serwisów.


Zanim przejdziemy do właściwej części warto przedstawić drużynę, która odniosła zwycięstwo, a w skład której wchodzą - Alien, Człowiek Warga, Kinga z Playstation Polska, CTSG87, ROJO oraz Andrzej Tucholski. Gratulujemy!


ELO

 

Zacznijmy najpierw od relacji członków zwycięskiego teamu:


CTSG
ROJO&IZAK
ANDRZEJ TUCHOLSKI
Z DUPYPrzejdźmy do relacji pozostałych uczestników, a także osób, które bezpośrednio nie uczestniczyły w spotkaniu oraz redakcji:


JDABROWSKY
MAGDALENAMARIAMONIKA


SPIDER'S WEB 
ANTYWEB
ESLTV POLAND
CDP.PL
Jeśli będziecie mieli ochotę zerknąć na jeszcze większą ilość zdjęć, czy relacji, to zapraszamy na profile uczestników, którzy w ramach OverwatchAllStars tworzą zwyczajne gameplaye oraz prowadzą streamy.


Jak podoba Wam się nowa gra Blizzarda? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.