Podsumowanie wydarzenia OverwatchAllStars!

Podsumowanie wydarzenia OverwatchAllStars!

Nie da się ukryć, że wydarzenia związane z e-sportem co raz częściej odbywają się w Europie, także w Polsce. Niektóre z nich mają na celu wyłącznie wypromowanie danego tytułu tak, aby kojarzony był ze znakomitą społecznością.


Wcale nie tak dawno informowaliśmy Was, że w Warszawie 1 czerwca Blizzard zorganizował imprezę promocyjną swojego nowego tytułu Overwatch - OverwatchAllStars. Na przeciw siebie stanęły dwie drużyny składające się głównie z osób znanych z internetu, lecz nie tylko. Za cel obrały sobie oczywiście wygranie pojedynku, a swoimi zmaganiami dzielili się za pośrednictwem różnych serwisów.


Zanim przejdziemy do właściwej części warto przedstawić drużynę, która odniosła zwycięstwo, a w skład której wchodzą - Alien, Człowiek Warga, Kinga z Playstation Polska, CTSG87, ROJO oraz Andrzej Tucholski. Gratulujemy!


ELO

 

Zacznijmy najpierw od relacji członków zwycięskiego teamu:


CTSG
ROJO&IZAK
ANDRZEJ TUCHOLSKI
Z DUPYPrzejdźmy do relacji pozostałych uczestników, a także osób, które bezpośrednio nie uczestniczyły w spotkaniu oraz redakcji:


JDABROWSKY
MAGDALENAMARIAMONIKA


SPIDER'S WEB 
ANTYWEB
ESLTV POLAND
CDP.PL
Jeśli będziecie mieli ochotę zerknąć na jeszcze większą ilość zdjęć, czy relacji, to zapraszamy na profile uczestników, którzy w ramach OverwatchAllStars tworzą zwyczajne gameplaye oraz prowadzą streamy.


Jak podoba Wam się nowa gra Blizzarda? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!