Podsumowanie sprawy Mervo vs. Nitro i Isamu

Podsumowanie sprawy Mervo vs. Nitro i Isamu

W ostatnim czasie o internetowych loteriach zrobiło się głośno. Po pozwie, który został skierowany do firmy Valve Software, wszelkie tego typu formy hazardu zostały zakazane, o czym możecie przeczytać tutaj. Nie obyło się jednak bez skandali z tym związanych, czego żywym przykładem stali się twórcy YouTube - Nitro i Isamu. Widzom  zostało przedstawione, że są właścicielami strony z betami.


Tym właśnie sposobem mamy aktualnie do czynienia z nową sprzeczką pomiędzy TheNitroZyniakiem a Mervo, którego film przedstawiamy poniżej. Autor materiału postanowił przeanalizować powiązania polskich twórców YouTube z tzw. Jackpotem CS:GO, czyli miejscem internetowego hazardu, gdzie gracze wrzucają skórki swoich broni do wspólnej puli. Podczas losowania wygrywa tylko jedna osoba, przy czym reszta zostaje z niczym.
Mervo przedstawił teorię, która zakłada, że mocno promowana przez członków PompaTeamu strona csbetgo.com, jest tak naprawdę własnością tej grupy twórców YouTube i to oni mogli ustawiać wyniki losowań.
Całą sytuację postanowił skomentować kanał "Okiem Fabiana", który do tej pory nie stronił od komentarzy żadnego YouTubowego konfliktu od początku swojej działalności.


Autor niżej przedstawionego filmu nie poprzestał jednak na suchych zarzutach w stronę głównie TheNitroZyniaka, ale zaprezentował nam rozmowę przeprowadzoną zarówno z Nitrem jak i z Isamu, podczas której obaj Panowie tłumaczą zaistniałą sytuację i przedstawiają argumenty przemawiające za ich niewinnością. Mówią m.in o tym, że dla rzeczywistych właścicieli strony csbetgo.com byli tylko formą reklamy, za co było im płacone w skinach do broni i nie mają nic wspólnego z rzekomymi niejasnościami związanymi z funkcjonowaniem tej witryny. Jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów z tej rozmowy, to zaczyna się ona dokładnie w trzeciej minucie tego materiału:
Boxdel również dorzucił swoje trzy grosze i opublikował film, w którym przedstawił fakty oraz swoją osobistą opinię na ten temat.


Ten internetowy twórca także przeprowadził swój własny wywiad z Nitrem, gdzie zadaje pytania dotyczące samego początku całej historii oraz powodu, przez który właśnie jego rozmówca, wraz z Isamu, zostali zasypani zarzutami o kradzież. TheNitroZyniak mówi o tym, jak przez kłótnię z właścicielami strony nie wstawiał filmów z betowania przez 3 misiące, a IsAmUxPompa przysięga na dwójkę swoich dzieci, że nigdy w życiu nie okradł żadnego widza jego kanału. Tutaj rodzi się pytanie, czy z takimi argumentami warto walczyć i po której stronie tak naprawdę leży wina?A co Wy myślicie o tej sprawie? Kto ma rację?! Piszcie w komentarzach, a Was zachęcamy do śledzenia naszej strony! Na światło dzienne wyszła ostatnio bowiem kolejna tego typu sprawa, w której udział mieli inni polscy YouTuberzy.