Challenge

Challenge "od Silvera do Globala" Izaka - podsumowanie

Co jakiś czas któryś z YouTuberów chce sprawdzić swoje siły w grze która jest jego domeną. W taki oto sposób powstał 10 days challenge. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Diss i Nervarien podjęli się takiego zadania w grze League of Legends. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj w naszym artykule o Norbercie, oraz tutaj o Damianie. Piotr „Izak” Skowyrski również postanowił spróbować swoich sił, ale oczywiście nie w LoLu, a w CS:GO, a przeczytać o tym możecie tutaj.


Challenge, którego podjął się Izak dobiegł końca. Szybkie przypomnienie. Od soboty 20 sierpnia od godziny 12:00, codziennie przez 10 dni Izak streamował do wieczora swoje zmagania w walce o range Global Elite. Czy udało mu się wykonać zadanie? Sprawdźcie!


Dzień pierwszy i drugi nie był dla Piotrka zbyt owocny, mimo rozegrania całej masy meczy nie mógł on wydostać się z rangi Silver I. Gra z graczami na tak niskim poziomie, nie była dla niego wyzwaniem. Bardzo wściekał się, że nie może awansować do kolejnej rangi.


Dopiero dzień trzeci przyniósł wymarzony Silver II, po rozegraniu aż 31 meczów! Radości Piotrka nie da się opisać słowami. Z wyjścia z Silver I prawdopodobnie cieszył się bardziej niż z każdej innej rangi. Tak długi czas zdobywania awansu spowodowany mógł być błędnym systemem rang w CS:GO - Izak grał po prostu zbyt dobrze.
Czwartego dnia poszło już nieco lepiej i szybciej, 23 sierpnia zakończył się awansem do Silver V! Zerknijcie na materiał jak Izak spotkał w meczu swoich młodych widzów.
Następne dni okazały się dla Piotrka jeszcze bardziej szczęśliwe. 25 sierpnia, szósty dzień SILVER TO GLOBAL CHALLENGE. Izak coraz bardziej się rozkręca i ten dziań kończy na randze Master Guardian I. Do końca zadania brakuje mu już tylko 7 awansów. W międzyczasie podczas zabawy na Gold Nova Master do Piotrka dołączył Rojson, tak aby troszeczkę go wspomóc. Sprawdźcie jak im wyszedł mecz.
Powoli zbliżamy się do końca. Czas na 27 sierpnia, czyli dzień numer osiem. Cel Izaka jest coraz bardziej realny. Do końca challenge brakuje już tylko dwóch dni i trzech rang do zdobycia. Legendary Eagle w tak krótkim czasie? Całkiem niezły wynik.


Koniec. Ostatni dzień. Ostania szansa. Niestety Piotrek stwierdził, że nie da rady osiągnąć ostatniej rangi. Zakończył swój challenge na randze Supreme Master First Class. Walczył dzielnie, ale The Global Elite była poza jego zasięgiem. Nie możemy powiedzieć, że się poddał, że nie osiągnął postawionego sobie celu. Każdy z nas nie dałby rady psychicznie, ponieważ jest to ogromny wysiłek grać dzień w dzień po kilka godzin dziennie w jedną grę i skakać po drabinie awansując przez wszystkie możliwej rangi, grając z ludźmi na bardzo różnym poziomie zaawansowania.


Izakowi należy się ogromny szacunek za to co zrobił i co osiągnął, bo to naprawdę wielki wyczyn. Przez 10 dni osiągnął drugą najlepszą rangę w CS:GO rozegrał 138 meczów w tym 127 wygranych, 3 remisy i 8 przegranych. Dajmy Piotrowi trochę czasu na odpoczynek od CSa i zaczekajmy co przygotuje dla nas w przyszłości. Zerknijcie jeszcze na najlepsze i najśmieszniejsze akcje z Challenge.
Jeśli macie sporo wolnego czasu możecie również przejrzeć zapis ze wszystkich live jakie prowadził Izak na jego kanale na twitch.tv


Jak wam się podobał cel jaki postawił przed sobą Izak? Jesteście pod wrażeniem? Spróbowalibyście sami podjąć się tego zadania? Dajcie znać w komentarzach.


Jakub Romanowski