Podsumowanie pierwszego dnia konferencji E3 2017!

Podsumowanie pierwszego dnia konferencji E3 2017!

E3 2017 to jedna z tych imprez, której nie może przegapić żaden miłośnik gier. Wczoraj około godziny 21 polskiego czasu w Los Angeles rozpoczęła się pierwsza konferencja. Electronic Arts jako pierwsze ze wszystkich gigantów zaproszonych na targi zaprezentowało światu swoje plany na nadchodzący rok. 

Podczas EA Play usłyszeliśmy kilkanaście tytułów, które były dla nas całkowitą nowością albo o których głośno będzie za sprawą nowych dodatków i aktualizacji. Electronic Arts zadbało o utrzymanie graczy w niepewności, ale jednocześnie wydawca coraz bardziej budował napięcie między innymi poprzez krótkie zapowiedzi tego, co zobaczyliśmy wczoraj.

O czym dokładnie dowiedzieliśmy się podczas konferencji? Wszystko zaczęło się od nowej kampanii fabularnej w grze "Star Wars: Battlefront II". Premiera produkcji odbędzie się już 17 listopada, a dodatkowo warto wspomnieć, że wszystkie przyszłe DLC będą udostępniane graczom za darmo.


Jak co roku zobaczyć mogliśmy także najnowsze wydanie najpopularniejszej serii gier sportowych o tematyce piłki nożnej. "FIFA 18" ujrzy światło dzienne już 29 września, a w tegorocznej wersji oprócz realistycznych animacji opracowanych przy użyciu technologii "motion capture" będziemy kontynuować przygodę z historią Alexa Huntera.


O "Need for Speed: Payback" mogliśmy usłyszeć już jakiś czas temu. Tym razem akcja gry rozgrywać będzie się w otwartym mieście Fortune Valley. Patrząc na trailer możemy śmiało stwierdzić, że będzie ciekawie. Produkcja ukaże się 10 listopada.


"Battlefield 1" to kolejny tytuł wspomniany podczas konferencji. EA zaprezentowało nam drugi dodatek do wspomnianej gry, który zatytułowany został "W imię Cara". W kolejnym rozszerzeniu naszym zadaniem będzie walka w szeregach rosyjskiej armii podczas Wielkiej Wojny.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się również o darmowym dostępie do Origin Access w tym tygodniu, nowościach związanych z "NBA Live 18", debiucie gry kooperacyjnej "A Way Out", utrzymanej w klimacie science fiction produkcji Anthem oraz o najnowszej odsłonie serii "Madden NFL 18".Transmisję z eventu można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia tutaj. Jeśli natomiast szukacie streama z polskim komentarzem, to zapraszamy do obejrzenia targów wraz z ekipą JaRock'a.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.