Podsumowanie piątej kolejki Polskiej Ligi Esportowej - LoL i CS:GO

Podsumowanie piątej kolejki Polskiej Ligi Esportowej - LoL i CS:GO

W tym tygodniu zakończyła się już piąta kolejka spotkań w ramach Polskiej Ligi Esportowej, gdzie zobaczyć można najlepsze polskie drużyny. Zawodnicy ponownie zaprezentowali się z jak najlepszej strony i jak zawsze zapewnili widzom świetną rozrywkę. Kto tym razem był najlepszy? Counter Strike: Global Offensive


Piątą kolejkę rozpoczął mecz pomiędzy zespołami PACT oraz GRUBASy. Zarówno Mirage, jak i Train trafiły na konto drużyny GRUBASów, w której mogliśmy zobaczyć świetną grę między innymi repo, czyli zawodnika dobrze znanego nam z Izako Boars. Jego drużyna wygrała obydwa mecze i tym samym zdobyła trzy punkty oraz 1200 złotych.Po pierwszym spotkaniu przyszła pora na kolejne. Tym razem do walki stanęli zawodnicy Samsung4Gamers by InetKox wraz z Venatores. Obydwie mapy - Mirage i Train - zakończyły się dość szybko, a wszystko dzięki bardzo dobrej grze młodych koksów. Venatores musiało uznać wyższość przeciwnika i oddać komplet punktów wraz z pieniędzmi przeciwnikom.

W poniedziałek Venatores dostali kolejną szansę na odrobienie swoich wcześniejszych strat. Ich rywalem była "żółta" ekipa Pompa Teamu. Na Cache'u gra była bardzo wyrównana i do samego końca ciężko było ocenić, który team radzi sobie lepiej. Pod koniec jednak zawodnicy Pompa Teamu wzięli się w garść i finalnie wynik pierwszego spotkania był korzystny dla nich. Później jednak nie było im już tak łatwo pokonać Venatores. Po niesamowitym boju Mirage trafił na ich konto, co zadecydowało także o podziale punktów.Ostatnim meczem w tym tygodniu było spotkanie Pompa Team Yellow i PRIDE. Mimo początkowego prowadzenia PRIDE, Pompa Team nie odpuściła i pokonała przeciwników na pierwszej mapie, czyli Cache'u. Overpass nie poszedł już jednak po ich myśli i mimo próby odrobienia strat PRIDE było nie do zatrzymania. Drużyny zakończyły piątą kolejkę dzieląc się punktami i pieniędzmi.


League of Legends


RazDwaTrzy oraz E-meryci - te drużyny jako pierwsze zaprezentowały się w piątym tygodniu zmagań w ramach PLE. W pierwszej grze E-meryci zdobyli zwycięstwo walkowerem, ale doskonale poradzili sobie również później dominując zawodników teamu RazDwaTrzy.Następnymi ekipami, które zmierzyły się ze sobą były Katastrofa Awionetki i TeamDPD. Zawodnicy TeamuDPD przegrali jedną mapę, tym samym tracąc także pozycję lidera. Spotkanie zakończyło się remisem i podziałem punktów.Wtorek był kolejnym dniem pełnym emocji. Pierwszy mecz odbył się pomiędzy Ago Gaming i Pompa Teamem. Drużyny podzieliły punkty między siebie remisując po zaciętej walce.Ostatni mecz w tym tygodniu rozegrał się pomiędzy drużyną Jasny Gwint i teamem Digital Paradox. Obydwie mapy oraz wszystkie punkty trafiły do zawodników JG, którzy świetnie poradzili sobie z przeciwnikami.Tak prezentuje się tabele po rozgrywkach w tym tygodniu:


Kolejne spotkania w ramach Polskiej Ligi Esportowej już w przyszłym tygodniu! Pamiętajcie, że wszystkie mecze zobaczycie TUTAJ

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Kim jest najbogatszy YouTuber według magazynu Forbes?

Mandzio wyjaśnia przyczynę swojej nieobecności

Forbes przedstawia TOP 10 najbogatszych YouTuberów!

Steam przestaje honorować płatności BitCoinem

Sprawdź swoje statystyki Spotify z 2017 roku!

Pomysły na świąteczne prezenty ze sklepów YouTuberów!