Podsumowanie Mistrzostw Świata w piłce nożnej na YouTube

Podsumowanie Mistrzostw Świata w piłce nożnej na YouTube

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji niestety już za nami. Niestety, bo oprócz piłkarskich emocji Mundial dostarczał nam masę rozrywki także na YouTube.


Jeszcze zanim Mundial się rozpoczął, to ReZigiusz wraz z Izakiem, Jackiem Gmochem i Fifaczami spróbowali przewidzieć wyniki meczów Polaków na Mistrzostwach:Przedmeczowe nastawienie naszych grupowych rywali sprawdzili także Abstrachuje oraz Martin Stankiewicz i Rezi:Kiedy piłkarskie emocje się już zaczęły, to Lachowi przytrafiła się łapiąca za serce sytuacja na meczu Polska - Kolumbia, kiedy to młody Kolumbijczyk obdarował go koszulką swojej reprezentacji:Gdy komuś mało było spotkań na rosyjskich boiskach, to zawsze mógł na gamingowym kanale Człowieka Wargi obejrzeć jego zmagania w FIFĘ z gośćmi takimi jak Izak czy Te-tris:Mundial w Rosji podsumował PLKD, który również miał przyjemność zobaczyć dwa mecze Polaków na żywo:Piłkarska impreza zdobywała na popularności także dzięki oficjalnemu kanałowi FIFA na YouTube, na którym pojawiały się skróty meczów i dodatkowe materiały z rosyjskich boisk, o czym pisaliśmy tutaj. Mundial w Rosji okazał się więc świetnym wydarzeniem sportowym, ale także i kutluralno-społecznym, co najlepiej obrazują powyższe przykłady w postaci filmów polskich YouTuberów.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.