Games Clash Masters - podsumowanie wydarzenia

Games Clash Masters - podsumowanie wydarzenia

W ostatni weekend mieliśmy okazję przyglądać się zmaganiom zawodników podczas turnieju Games Clash Masters w Gdyni. Najlepsze polskie oraz zagraniczne zespoły grały na najwyższym poziomie, jednak tytuł zwycięzcy mógł powędrować tylko do jednej drużyny. 


Games Clash Masters było pierwszym tego typu wydarzeniem, które odbywało się w Polsce. W ciągu 3 dni na scenie zaprezentowało się aż 8 najlepszych ekip walczących o główną nagrodę w wysokości 50 tysięcy dolarów!W rozgrywkach brało udział 8 zespołów - AGO Esports, Team Kinguin, x - kom team, PACT, Heroic, Fragsters, Red Reserve oraz Sprout. Wszyscy fani liczyli na to, że zwycięski puchar pozostanie w Polsce, jednak w finale, w którym zobaczyć mogliśmy Team Kinguin oraz Heroic, lepiej poradziła sobie zagraniczna ekipa. Tak prezentuje się końcowy rozkład miejsc oraz nagród:Ostateczne wyniki na pewno zostawiły lekki niedosyt. Wcześniejsze wyniki zarówno AGO Esports, jak i Team Kinguin stawiały obydwa zespoły w jak najlepszym świetle, a duża liczba fanów była przekonana o zwycięstwie jednej z powyższych drużyn. Tym razem puchar nie pozostanie w Polsce, jednak mamy nadzieję, że kolejne edycje turnieju potoczą się po naszej myśli!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.