PODSUMOWANIE DNIA: Mój przyjaciel grubas 2, Helium Challenge, drama news – 17.06.2016.

PODSUMOWANIE DNIA: Mój przyjaciel grubas 2, Helium Challenge, drama news – 17.06.2016.

Cześć, witajcie jak zwykle o tej porze w piątkowym podsumowaniu dnia. Mamy nadzieję, że wszystkie oceny macie poprawione i możecie się zrelaksować przy codziennej dawce śmiechu fundowanej przez naszych ulubionych YouTuberów!


FILMY DNIA


Zaczynamy z grubej rury, dosłownie! Teledysk do piosenki "Mój Przyjaciel Grubas 2". Niestety lubimy jeść, więc jednogłośnie dołączamy do #TeamGrubas!
Dzisiejsze podsumowanie będzie wyjątkowo muzyczne. To drugi film, w którym YouTuber śpiewa. Co prawda nie jest to profesjonalny klip ale zacytujemy teraz klasyka "Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej"! I z tym pozytywnym akcentem zapraszamy Was na film Blowką z śpiewania po helu z mamą!
Pora na program informacyjny od Boxdela! W dzisiejszym odcinku BRUTAL VS Pedofil! Jack Gadovsky SKOPIOWANY! Babcia GAMER! Boxdel swoimi pomysłami coraz bardziej nas zadziwia, ciekawe co wymyśli następnym razem?! Czekamy!
Miły Pan siedzi w samochodzie i mówi do kamery. To musi być Rock i jego najlepsza seria czyli MojaTuba. Tym razem tematem jest wjazd na chatę, który odbył się kilka dni temu. Ciekawe refleksje!
Zapowiedź 24 godzinnego streamu z okazji miliona subskrypcji u Izaka. Totalna miazga! Jak zwykle odbędzie się giveaway, a nagrody są lepszy niż kiedykolwiek. Nic dziwnego, taka okazja zdarza się tylko raz w życiu YouTubera!
Czy kiedykolwiek chcieliście żeby Wasz wigilijny karp wyewoluował w Gyaradosa? Ja też ale nigdy nie wiedziałem czemu to nie działa. Dziś Masny w programie ToJużJutro wytłumaczył nam na czym polega ewolucja. Świetny program!
Ponki co jakiś czas w swojej serii [PonkiSocial] urządzają Q&A, a co jeśli zbierzemy całą Ich ekipę i urządzimy WIELKIE Q&A? To właśnie się dzieje. Dziś na pytania odpowiada cały zespół Ponków!
Świadomy sen, czyli temat, który poruszany jest na różnych forach internetowych od dawien dawna, a DJPallaside postanowił wytłumaczyć nam czym tak na prawdę jest ten świadomy sen.
Jesteście zainteresowani co planuje Nervarien za kilka lat? Mamy dobrą wiadomość, wrócił do Q&A, więc wszystkie Pandy są zobowiązane do obejrzenia tego odcinka!
To już ostatni film na dziś, lecz nie bądźcie beksami, bo Beksy są tylko jedne! Zajrzyjcie do ich BEKStejdżu, ubaw po pachy!
Informacje Dnia


Jeśli jesteście zainteresowani naszym konkursem, turniejem na MeetUP 2016 lub jak kibicowali YouTuberzy na Euro to obczajcie nasze Informacje Dnia!

APYnews robimy dla Was, i chcemy poznać Waszą opinię ponieważ planujemy ekstra zmiany!
Wypełnij ankietę, udostępnij nasz przyklejony post na facebooku i zgarnij bilet na MeetUp Gdańsk!

kliknij w obrazek, aby wypełnić ankietę kliknij w obrazek, aby wypełnić ankietę


Wśród osób które uzupełnią ankietę oraz udostępnią ją znajomym rozlosujemy 2 bilety na najbliższy MeetUp Gdańsk gdzie będziecie mogli zbić 5! z Rezigiusz MultiGameplayGuy i innymi!
Dla osób które nie mogą wziąć udziału w evencie rozlosujemy smycze MeetUp!

meetupcsgo kliknij w obrazek, aby przejść do artykułu


miniaturka apyy kliknij w obrazek, aby przejść do artykułu

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl