Media złapały się na podrobiony kanał Friza i

Media złapały się na podrobiony kanał Friza i "zdradziły" rzekome plany Ekipy

Niektóre polskie serwisy z wiadomościami informują o ujawnieniu przez Friza szczegółów nowego projektu. Tyle że twórca tych szczegółów jeszcze nied zdradził.


Kilka dni temu informowaliśmy Was o nowym kanale Friza o nazwie TAJNY PROJEKT. Od tamtej pory pojawił się na nim wyłącznie jeden film, gdzie twórca ogłosił prace nad dwoma ogromnymi projektami. Nic więcej jednak na ich temat nie wiadomo.

Kilka polskich serwisów informacyjnych (m.in. Wirtualne Media oraz Plotek) przekazało jednak wczoraj oraz dziś fałszywą informację o rzekomych szczegółach przedsięwzięć realizowanych przez Karola i resztę Ekipy.

Fałszywy kanał TAJNY PROJEKT | Źródło: YouTube


Redakcje portali trafiły bowiem na nieprowadzony przez influencera kanał (również o nazwie TAJNY KANAŁ), na którym znaleźć można cztery filmy - trzy z nich to reuploady starszych materiałów - o m.in. przeprowadzce Ekipy do nowego domu czy daily vlogach.

W jednym z artykułów czytamy: "W najnowszym filmie z 12 września Friz zapowiada, że wraz z Ekipą »przeprowadzą się do domu za 5 milionów«". Fakt, film został opublikowany 12 września, lecz jest to nielegalny reupload oryginalnego filmu Karola z początku 2019 roku.

Przychodzimy więc ze sprostowaniem - prawdziwy kanał Friza znajduje się TUTAJ i zobaczyć możemy na nim wyłącznie jeden klip opublikowany 8 września. Szczegóły pierwszego nowego projektu przedstawione zostaną z kolei pod koniec miesiąca.

 

Zachęcamy redakcje wprowadzone w błąd do skorygowania napisanych artykułów!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.