Zabawa w

Zabawa w "podłoga to lawa" z tragicznym finałem

Myśląc o dzieciństwie zapewne wiele osób przypomni sobie przeróżne zabawy, przy których spędzało się wiele godzin. Większość z nich z pozoru była bezpieczna i nikt nie pomyślałby, że może dojść dzięki nim do tragedii. Opisany poniżej przypadek zabawy w "podłoga to lawa" udowadnia, że nawet w prostych zabawach należy brać udział z głową.


Chyba każdy kojarzy tę grę - ktoś rzuca hasło "podłoga to lawa", a naszym zadaniem jest za wszelką cenę unikać kontaktu z powierzchnią ziemi poprzez wskakiwanie na przeróżne rzeczy. Z pozoru przyjemna i wciągająca zabawa, jednak nawet przy niej trzeba włączyć myślenie. Przekonała się o tym pewna dziewczyna ze Szwajcarii, która słysząc powyższe hasło wskoczyła wraz z koleżanką na barierkę znajdującą się na moście. Jej znajoma pomyślnie wykonała zadanie, lecz główna bohaterka nie miała tyle szczęścia. Wyleciała zza most lądując wprost na schodach - nagranie z wydarzenia wygląda naprawdę groźnie, lecz wiadomo już, że dziewczyna wyjdzie z tego cało.
Everybody in the water!Ten wypadek niech będzie przestrogą dla wszystkich, którym przyjdzie do głowy bawić się w cokolwiek bez jakiegokolwiek zastanowienia. Miejmy nadzieję, że takich wydarzeń nie będziemy musieli zbyt często oglądać w najbliższym czasie - zwłaszcza, że na YouTube challenge ten jest aktualnie bardzo popularny.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.