Początek 3 serii Left4Tube!

Początek 3 serii Left4Tube!

Rojo, Gimper, Izak i Mandzio z kopyta ruszają z trzecią odsłoną serii Left4Tube! Jest to seria odcinków z gry Left4Dead osadzonej w klimacie walki z zombie.


Pierwsza seria Left4Tube powstała już w zeszłym roku. Była ona bardziej nastawiona na pojedynek, let's player'ów, którzy zasłynęli głównie dzięki grze Minecraft (Polski Pingwin, Mandzio, Multi oraz JDabrowsky) pomiędzy Rojem, Isamu, Gimperem i Atorem. Druga odsłona, była już zupełnie czymś innym. Największymi zmianami było opuszczenie obozu minecraftowców i stanięcie po jednej stronie przeciwko oponentom sterowanym komputerowo. Do tego masa modów zwiększająca frajdę z oglądania i pojawienie się nie tak popularnego na YouTube Izaka, którego wielu z nas miało okazję poznać właśnie dzięki tej serii. Została ona przyjęta bardzo dobrze i pozostawiła po sobie ogromny niedosyt, co zachęciło twórców do jej kontynuowania. Zapowiedzią kolejnej odsłony serii było zdjęcie, wstawione na fanpage Z Dupy, przez Macieja Dąbrowskiego. Na zdjęciu tym nietrudno można było zauważyć Gimpera, Mandzia i Izaka, co pozwalało się domyślić, że coś wspólnie nagrają. Do dziś zagadką pozostawało jednak co. Teraz, po ukazaniu się czwartego traileru trzeciej odsłony Left4Tube, wiemy już co to było. Nie wiadomo jednak, czy Człowiek Warga, również nie nagrał z nimi czegoś na swój kanał.


Pierwszy odcinek trzeciego sezonu pojawi się już jutro o 20:00 na kanale u Roja. My czekamy z niecierpliwością, którą wzmaga dodatkowo komentarz Gimpera specjalnie dla naszego serwisu:Jak myśleliście, że trailery były mocne to nie oglądajcie odcinków bo posikacie się w majty :)

Przypominamy, że pierwsza zapowiedź pojawiła się na kanale u Roja 5 lutego,


drugą część mogliśmy zobaczyć na kanale Gimpera dwa dni temu,

kolejna pojawiła się wczoraj u Izaka,

a wielki finał mogliśmy oglądać godzinę temu na kanale Mandzia.


Najlepsza w tym wszystkim jest myśl, że to dopiero początek, a ogrom bredni, który pojawił się w poprzedniej odsłonie, może zostać przebity tym co zobaczymy już jutro. Zapraszamy do oglądania i zapewniamy, że najbliższe godziny będą wyjątkowo długimi godzinami w oczekiwaniu na jedną z najlepszych serii na polskim YouTube!


Oskar Wadowski