Płyty Malczyńskich dotarły do pierwszych słuchaczy!

Płyty Malczyńskich dotarły do pierwszych słuchaczy!

Powoli mija moda na tworzenie piosenek przez YouTuberów, jednak jeszcze na fali popularności tego trendu, Marcin i Dawid Malczyńscy stworzyli własny album. Od 11 maja fani braci Malczyńskich mogli zamawiać ich debiutancką płytę przez internet. Minął ponad miesiąc, a pierwsi słuchacze właśnie dostali do swoich rąk przesyłkę zawierającą wyczekiwany krążek. Bracia poprosili widzów o opinie, lecz nie spodziewali się aż takiego odbioru!


Od wczoraj firmy kurierskie rozwożą do domów fanów braci Malczyńskich przesyłki zawierające ich płyty. Widzowie zachęceni możliwością wygrania spotkania z ekipą twórców zamówili ogromną ilość płyt. Jest to niepodważalny sukces braci, którzy tworząc własną muzykę nie przejmowali się hejtem, który płynął w ich stronę, lecz robili to, co kochają. Jak sami twierdzą - do sukcesu zaprowadziła ich głowa pełna pomysłów i zamiłowanie do muzyki. W ten sposób powstała płyta "Neon". Zawiera ona 16 utworów plus 2 dodatkowe dla tych, którzy zdecydowali się na zamówienie preorderu.Starszy z braci - Marcin - poprosił dzisiaj na Instagramie o podzielenie się zdjęciami płyty i opiniami o albumie. Widzowie zaskoczyli go ilością odpowiedzi i licznymi pozytywnymi opiniami. Widzowie w swoich wiadomościach chwalą braci za włożoną pracę i wspaniałe efekty, które można zauważyć słuchając utworów z płyty. Większość słuchaczy za najlepszy utwór uważa "Coutinho", który znajduje się w gronie utworów dostępnych dla wszystkich, a już jutro ma pojawić się na YouTube. Oto wybrane opinie fanów:
Płyta roku! Coutinho jest najlepsze. Dzięki za taki sztos w tym roku

Płyta sztos no co tu więcej pisać

Płyta doszła i jest kozacka. Czekam na więcej i czekam na kolejne produkcje

Kozak płyta i szacun za to co robiszJak widać - opinie widzów o płycie są bardzo pozytywne. Jest to bardzo dobra informacja dla braci Malczyńskich biorąc pod uwagę, że jest to ich pierwszy album. Dzięki zdobytemu doświadczeniu ekipa może spróbować swoich sił w stworzeniu następnej płyty, na co z pewnością czekają fani. Wszyscy, którzy są zainteresowani kupnem krążka Malczyńskich mogą to zrobić tutaj, lub od jutra we wszystkich salonach Empik.

Jakby tego było mało, dziś na kanale braci Malczyńskich pojawił się wyczekiwany klip do piosenki " Coutinho". Utwór ten jest zdecydowanie jednym z najlepiej ocenianych utworów na całej płycie. Zobaczcie sami!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl